תוכנות מומלצות לעריכת וידאו

עולם הוידאו עובר בשנים האחרונות מהפכה בשל הדרישה ההולכת וגוברת לסרטוני וידאו שונים שגולשים מעדיפים על פני התוכן המסורתי והמילה הכתובה שהפכו את  סרטוני הוידאו לנפוצים מאוד בפלטפורמות השונות ופופולריים במיוחד בקרב הקהל הצעיר.  טכנולוגיות צילום חדישות והשימוש ההולך וגובר בסמארטפונים עם מצלמות איכותיות הופכות את הוידאו לנגיש במיוחד וכמעט כל בן אדם בעולם יכול לייצר סרטון וידאו באמצעות מכשיר הטלפון האישי שלו.

 

בהתאמה למגמה ולכמות הסרטונים הרבה במדיה, נוצרה דרישה לתוכנות עריכה וידאו מתקדמות שיאפשרו להמשיך ליצור סרטונים איכותיים לקהל הצמא  המאפשרות לסוכניות פרסום, עסקים, ואנשים פרטיים לייצר סרטונים מדהימים אודות לשילוב בין צילומים איכותיים לתוכנות עריכה חדשות המאפשרות שימוש באפקטים חדישים.

 

הצפי והמגמה ברחבי העולם היא להמשך גדילה באחוז צריכת התוכן שמקורו בוידאו לעומת תוכן מסורתי , ולכן יש אינספור פיתוחים ותוכנות מחשב חדישות שיוצאות חדשות לבקרים לשוק.  יש מגוון מצומצם של תוכנות עריכה חינמיות המיועדות לשימוש ביתי ו"סרטוני בר מצווה" פשוטים מאוד, ורוב התוכנות גובות תשלום חד פעמי/ חודשי/ שנתי מתחדש כדי להנות מהתוכנה.

 

במה נבדלות תוכנות עריכת הוידאו זו מזו?

 

בעולם קיימות מספר רב של תוכנות עריכת וידאו מתקדמות, כאשר הידועות מבינהן הן Premiere,Apple iMovie Pinnacle Studio Ultimate, ועוד רבות וטובות. מעבר להבדלים הטכנולוגיים, היישומים השונים שמבדילים בין התוכנות הללו, הייעוד וקהל היעד של התוכנות שונה. חלק מהתוכנות מתאימות בצורה הטובה ביותר למשרדי פרסום, חלקן לאנשים פרטיים ועורכי סרטוני יוטיוב "יוטיוברים" וחלק מתאימות יותר לצילומי סרטים.

 

בפן הטכנולוגי, ההבדלים העיקריים הם בתמיכה בצילומי 4K, אופציה לעריכה תלת מימדית (3D) , מספר רצועות הוידאו הניתנות לעריכה בו זמנית, תמיכה בפונקציה של מציאות מדומה ומצלמות 360 מעלות, וסוג קבצי הייצוא שניתן לייצא מהתוכנה.

 

בנוסף, כל תוכנת עריכה מספקת מגוון יישומיים ייחודיים המבדלים אותה מן המתחרות ופונות לקהל יעד מסויים, לכן אנחנו ממליצים לבדוק עם קולגות בתחום באילו תוכנות הם משתמשים לפני בחירת התוכנה שתתאים ביותר לעבודה ולפרוייקטים שאתם מתכננים להוציא לפועל.

תוכנות עריכת וידאו

תוכנות מומלצות לעריכת וידאו

 

כדי לעזור לכם להחליט בין חברות העריכה השונות הכנו עבורכם רשימה של תוכנות העריכה המומלצות ביותר והאהובות על ידי הקהל. חשוב לוודא לפני שאתם בוחרים תוכנת עריכה למחשב , מה הדרישות שלכם , מה יהיה היקף השימוש, באילו שפות תצטרכו שהתוכנה תתמוך ועשו מחקר מקיף אשר יייתן תשובה מדוייקת ביותר עבורכם.

 

אנחנו ממליצים לבדוק את התוכנות הבאות לפני ההחלטה שלכם.

 

  • פרמייר- Adobe Premiere Pro CC
  • פינאקל- Pinnacle Studio Ultimate
  • אפל- Apple iMovie
  • נרו וידאו- Nero Video
  • קורל וידאו סטודיו-Corel VideoStudio Ultimate

 

תוכנת- Premiere

 

פרמייר היא אולי התוכנה הנפוצה ביותר בשוק, עם מיליוני משתמשים ברחבי העולם וקהילת עורכים גדולה מאוד. לא סתם פרמייר מצטיינת ואהובה על ידי הקהל וקהילת העורכים כל כך. פרמייר נחשבת לקלה לתפעול, ותומכת במגוון רחב של קובצי מקור כך שניתן לייצא ולייבא סרטונים בקלות לתוכנה. פרמייר מצטיינת במגוון רחב של כלים אוטומטיים שמשפרים את חווית העריכה והופכים את תהליך עריכת הוידאו למהיר הרבה יותר באמצעות יישומיים מתקדמים. כמו כן, פרמייר דואגת שקבצי הוידאו שלכם יהיו מותאמים לכל מסך כך שתוכלו להיות בטוחים שלא משנה היכן תיהיו צריכים להציג את הסרטון שיצרתם, חווית הצפייה של הקהל לא תפגע.

 

בנוסף, פרמייר ממשיכה להתקדם טכנולוגית כל הזמן ומיישרת קו עם החידושים האחרונים בעולם הצילום עם תמיכה בפורמטים של מציאות מדומה, אפשרות לעריכת סרטוני 4K ועבודה פשוטה בפרוקסי.

 

 

 

 

 

מספר מדרגים:10 דירוג ממוצע:4.4