מה הופך את Resharper למוצר משלים של תוכנת jetbrains pycharm

תוכנת jetbrains pycharm, שמכילה את כל כלי הפייתון בחבילה אחת, נועדה להקל על עבודתם של מפתחי התוכנה, והיא אכן עושה זאת באופן מקצועי ויעיל, הן בגרסת הקהילה שלה והן בגרסה המקצועית, שמעניקה מגוון תכונות נוספות להאצת תהליכי העבודה ופיתוח קל, יעיל ומהיר יותר.

jetbrains pycharm הופכת אותך למפתח תוכנה סופר פרודוקטיבי

ג'ט בריינז, הידועה בפיתוח תוכנות מעולות, שתפסו שם עולמי בקרב מפתחי תוכנה ומנהלי מוצר, פיתחה את תוכנת pyscharm במטרה להדגיש את הנקודות החשובות בעבודת התכנות והפיתוח, ושמה את מקלדת המחשב במרכז, ככלי העבודה, שבאמצעותו נעשות מרבית הפעולות ליישום תכונות התוכנה.

התוכנה למעשה בקיאה בכל נתוני הקוד, ומפתח התוכנה יכול לסמוך עליה בכל הקשור להשלמת קוד חכם, בדיקת שגיאות ובאגים ותיקונם במהירות וביעילות, בנוסף לניווט פרויקט פשוט וקל ועוד מבחר תכונות סופר שימושיות לפיתוח יעיל ביותר של פייתון, שיגרמו לכל מתכנת להריץ פרוייקטים ולהתפתח מבחינה מקצועית.

מבחר היתרונות של התוכנה

  • אספקת קוד חכם, בדיקת קוד מהירה ואיתור שגיאות ובאגים, כולל תיקונם במהירות. בנוסף, התוכנה מבצעת refactorings קוד אוטומטי עם יכולות ניווט בשפע.
  • תמיכה מיוחדת עבור מסגרות ספציפיות ועבור מסגרות פיתוח אינטרנט מתקדמות, ביניהן Django, Flask, Google App Engine, פירמידה ו- web2py.
  • שילוב אידיאלי עם מחברת איי- פייתון בעזרת קונסולת פייתון . התוכנה תומכת אנקונדה וחבילות מדעיות מרובות, ביניהן matplotlib ו NumPy.
  • תמיכה ב-  JavaScript, CoffeeScript, TypeScript, Cython, SQL, HTML / CSS, ובשפות תבנית שונות, הכוללות את AngularJS, Node.js ועוד.
  • בדיקה ופריסה של יישומים שמצויים במארחים מרוחקים או במכשירים וירטואליים בעזרת מתורגמנים מרוחקים, מסוף SSH משולב ושילוב בין Docker עם Vagrant.

מה ההבדל בין המהדורה הקהילתית למהדורה המקצועית של pycharm?

בעוד המהדורה הקהילתית מכילה תכונות ומאפיינים אפקטיביים ויעילים כמו עורך פייתון חכם, מאתר באגים גרפי ומבחן האצן, ניווט ו- refactoring, בדיקות קוד ותמיכת VCS, המהדורה המקצועית מכילה בנוסף לכל אלו גם כלים מדעיים נוספים, מסגרות אינטרנט, פייתון פרופיילר, תכונות לפיתוח מרחוק ומסד נתונים SQL כולל תמיכה.

התוסף שישלים לכם את העבודה

רוצים לייעל עוד יותר את תהליך העבודה?   Resharper הוא התוסף שהפך לפופולרי ומבוקש בקרב מפתחי תוכנה בכל רחבי העולם עבור  Microsoft Visual Studio. התוסף הופך את הקידוד לאוטומטי הודות ליכולתו לאתר מגוון סוגים של שגיאות מהדר, זמן ריצה ועוד בעוד ההקלדה מתבצעת. בנוסף, הוא מציע תיקונים אפשריים באופן אינטיליגנטי ומדוייק לכל טעות שאותרה.

התוסף  גם מסייע לחקור קוד באמצעות הדמיית מבנה הקבצים, ההיררכיות, רשתות השיחה והערך ועוד. פרט לכל אלו, התוסף מציע עשרות פתרונות refactorings זמינים, וכך מסייע לשנות את בסיס הקוד ללא חשש. הוא מאפשר להיפתר מקוד בשימוש, ומסייע לעמוד בכל תקני הקידוד בקלות ובבטחה.

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5