5 תוכנות שימושיות בתחום השיווק העסקי

יעוץ שיווקי לעסקים וניהול השיווק דורש ניסיון רב, בנוסף למשאבים רבים המושקעים בתחום, הן בדמות מוצרי חומרה. והן תוכנות ייעודיות של ספק תוכנה שהן בעלות ערך מוסף גבוה לעסק. בשורות הבאות נסקור מספר תוכנות לעסקים שיכולות לתרום לניהול התקין של העסק בכלל, והשיווק בפרט.

מוצרים ותוכנות ייחודיים שיכולים לסייע לעסק

בשורות הבאות נסקור בקצרה חמש תוכנות ייחודיות, שכל אחת בתורה מסייעת בניהול התקין של העסק מצד אחד, ומתן ייעוץ שיווקי לעסקים או ייעוץ עסקי אונליין או אחר ללקוחות.

 

Office 365 – שירותי ענן לעסק

אופיס 365 היא חבילת שירותי ענן לעסק, המעניקה גישה לכל המסמכים המנוהלים בו, על צורותיהם השונות. החבילה כוללת, מלבד גישה נוחה מכל מקום ובכל זמן, גם גישה לפלטפורמות הידועות והמוכרות של אופיס – וורד, אקסל וכן PowerPoint. אחד היתרונות בחבילת התוכנות כאמור, היא האפשרות להתאים אותה לגודל העסק ולמספר העובדים בו. למעשה, באמצעות אופיס 365 ניתן לנהל עסק מבוזר, תוך מניעת הצורך לנהל משרד מרכזי אחד.

 

SharePoint – שיתוף משאבי ידע

אחד התנאים להצלחה עסקית, הינו מעבר חלק של ידע בין העובדים השונים ובין מחלקות שונות בעסק. שיתוף מידע בזמן אמת מסייע לאנשי השיווק מצד אחד ולאנשי השירות והתמיכה מצד שני, במתן מענה מהיר ושירות איכותי ללקוח. מסמך עסקי שנכתב יכול להיקרא באופן מיידי על ידי כלל המשתמשים. המסמך יכול להיות חוזה שעומד להיחתם, מסמך עקרונות ועוד. השיתוף מאפשר תגובה מהירה, ומתן אופציה לסגירת העסקה בתך זמן קצר יחסית, תוך הפחתת הבירוקרטיה ומשך הזמן הנדרש לאישור העסקה על ידי כלל הגורמים המעורבים בה. SharePoint הינו חלק מהשירותים הכלולים בתוך Office 365.

 

TeamViewer – כשאני יכול לראות מה שאתה עושה

TeamViewer מאפשרת הפעלת תוכנות מחשב, שיתוף מידע, וביצוע תיקונים אונליין בעבודות, במסמכים ובכל תיקיה או תוכנה במחשב אחד, על ידי אדם אחר המתחבר אליו. התוכנה מאפשרת, לדוגמה, לעובד החברה להזין נתונים ישירות לתוכנה, כשהוא מחובר אליה מהבית באמצעות TeamViewer. החיבור הוא מאובטח, אם כי מומלץ להוסיף תוכנות אנטי וירוס גם למחשב שממנו מתבצעת הזנת הנתונים. 

 

FineReader – שיתוף מסמכים

FineReader הינה תוכנה דומה לתוכנת PDF, המאפשרת קריאה נוחה של מסמכים מצד אחד, תוך מניעת האפשרות לשנות אותם בשוגג מצד שני.

 

Elcomsoft password recovery bundle – תוכנה לניהול סיסמאות

התוכנה נועדה לסייע בניהול הסיסמאות המאפשרות נגישות לתיקיות ולמסמכים במחשב, אך ורק למי שהורשו לכך. בעסק שיש בו עובדים רבים בתחומי עיסוק שונים, הפרדה כזאת היא חיונית.

 

 

Any ware מציעה מגוון רחב של תוכנות איכותיות לעסקים, המאפשרות לעסק להתייעל ולהתרחב, תוך הגברת השיתוף והסינכרוניזציה בין בעלי התפקידים השונים בו.

כל התוכנות הן ברישיון ואת רובן ניתן להתאים לגודל העסק ולמספר זה המקום לציין שמי שמפעיל בעסק שלו תוכנות ללא רישיון מתאים, עלו להיתבע לדין, אם וכאשר הדבר יתגלה. המשתמשים. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולבחור את חבילת התוכנות המתאימה לעסק שלך.

 

מספר מדרגים:31 דירוג ממוצע:4.7