3 תוכנות שכל משווק באינטרנט חייב להכיר

רשת האינטרנט, המובייל, הרשתות החברתיות ותופעות רבות נוספות שהינן פרי הטכנולוגיה המתעצמת בשנים האחרונות, שינו כל פרט ופרט בחיינו. הכל הפך לנגיש, זמין וקרוב יותר. אתה יכול לדעת (לפעמים, אפילו בניגוד לרצונך), מה חבר שלך שחי באוסטרליה אכל לארוחת הבוקר, מה הוא נעל או לבש. זה לא מפתיע, שכמו כל שאר הדברים, גם השיווק, רובו ככולו, עבר לאינטרנט. אבל בניגוד לחלק גדול מהתחומים האחרים, שיווק באינטרנט איננו "גרסה אינטרנטית" משוכללת של השיווק במציאות, אלא תחום שונה לגמרי שחי, נושם ומתפתח כל הזמן, ויש לו חוקים וכללים משלו, וגם כלים משלו.

שיווק באינטרנט - לא מה שחשבתם!

למעשה, קשה מאד להסביר לאנשים "מבחוץ" עד כמה שונה שיווק באינטרנט מהשיווק בחיים המציאותיים. אפילו לעוסקים בתחומים דומים ומקבילים אין מושג עד כמה מסובך לפלח קהל יעד וירטואלי, עד כמה מסובך לעשות A/B Testing או לנטר תוצאות, כאשר מדובר במשוואות רבות נעלמים, שבמרבית המקרים, המוצר או השירות אותו אנחנו משווקים, הוא הנתון היחיד הקיים, כל השאר = נעלמים עלומים לגמרי. את המומחיות והשליטה בשיווק באינטרנט אנחנו משיגים בזכות כלי עזר שפיתחה אותה טכנולוגיה שהפכה את השיווק באינטרנט למסובך כ"כ. מאחר וכלי עזר טובים חיוניים במיוחד בתחום זה, ריכזנו עבורכם שלושה מהכלים המוצלחים ביותר שאנחנו מכירים.

ScrapeBox

לא בכדי נחשב ה- ScrapeBoxלאולר השוויצרי של אנשי ה-SEO. המודולים והתוספים הרבים שהוא מציע, כלי האנליזה המצוינים, בצד ההתחדשות המתמדת שלו (לא פחות חשוב) ומערכת הלמידה העצמית הופכים אותו לאחד הכלים חיוניים שכל מקדם, מפרסם או משווק חייב להכיר. החסרון היחיד של ה-ScrapeBox הוא שהגבול בין תכונות הקידום WhiteHat ו-BlackHat איננו ברור דיו, ומקדמים מתחילים עלולים למצוא את האתר שלהם יושב במקום של כבוד ברשימה השחורה של Akismet.

Advanced Web Rankings

אחד מהנתונים החיוניים ביותר להצלחת קידום של אתר, הוא, באופן טבעי, ה- Ranking של האתר, דירוגו. למרות שישנם כלים שונים הבודקים מיקומים, אישית, אנחנו מעדיפים את ה-AWR, בין השאר, מכיוון שהוא מגיע בשתי פלטפורמת עבודה שונות - תוכנה ושירות ענן (SaaS).

 Market Samurai

כל מקדם יגיד לכם שמחקר מילות המפתח הוא הנדבך הבסיסי להצלחת הקידום, ולמעשה, אנחנו מסכימים מאד עם הקביעה הזו. למרות שחלק גדול מהמקדמים מעדיפים לעשות זאת ב- Google Keyword Planner, אנחנו מוצאים את הסמוראי נוח, מקיף ויסודי הרבה יותר.

הבאנו לכם רק שלוש תוכנות מתוך מאות תוכנות השיווק והקידום הקיימות כיום ברשת. באותה המידה יכולנו להביא גם 30 או 300, מאחר וזהו, כנראה, העניין בשיווק באינטרנט - בכל רגע נוסף כלי עזר חדש, ואף פעם לא יהיו לכם יותר מידי מהם בארגז הכלים שלכם!

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5