תוכנות גיבוי מידע לעסקים

חברות ועסקים רבים משתמשים בכמויות מידע בנפחים גדולים מאוד, החל מחברות הייטק ,שכל המידע שלהן  (התקשורת, העבודה והמוצרים שהן מפתחות) מאוחסן במקומות ייעודיים וכלה בעסקים קטנים אשר זקוקים לאחסון מידע בנפחים קטנים יותר על מנת לאחסן   מסמכים חשובים או כל פריט מידע אשר רלוונטי לעסק.

 

ההבנה הזו,  כי כל עסק זקוק לפתרונות שונים בכל הנוגע למידע המאוחסן, מביאה עימה המון מוצרים ושירותים שונים הנוגעים לכמה היבטים ובעיות העלולות להתפתח בנושא הרגיש הזה. חלק מהפתרונות כוללים פתרונות אבטחת מידע, וניתן למצוא המון תוכנות אבטחה המפתחות מוצרים ותוכנות המגינות על המידע הרגיש של עסקים. בנוסף, חשוב כמובן לגבות את המידע הכל כך רגיש ולהגן עליו בצורה זו מפני פריצה , גניבה או כל בעיה אחרת שללא ספק יכולה לצוץ במהלך השנים. גיבוי המידע הוא כל כך הכרחי וחשוב ולכן יש מספר חברות משמעותי המנסות לפתח פתרונות מתקדמים בתחום, לכל תוכנה יש את היתרונות היחסיים שלה אך בנושא כל כך רגיש אנחנו ממליצים לבחור תוכנה מהימנה  ומאובטחת ברמה הגבוהה ביותר שתספק לכם הגנה אמיתית על המידע החשוב שלכם וכמובן תתן לכם קצת שקט נפשי, כאשר אתם מנהלים עסק, אתם בהחלט לא זקוקים לעוד בעיות שיטרידו את מנוחתכם ויסכנו את היציבות העסקית שלכם.

 

אחת מהתוכנות הטובות ביותר שיבטיחו לכם שקט ויקלו עליכם את החיים בכל הנוגע למידע הכל כך חשוב של העסק שלכם היא VersionRecall מבית ענקית התוכנה סאפיאן "SAPIEN". באמצעות התוכנה תוכלו לגשת לקבצי המידע שלכם במהירות מכל מחשב, לשחזר מידע מקבצים שנמחקו, ולסנכרן את התוכנה עם תוכנות או יישומים אחרים שאתם משתמשים בהם במחשב. אם אתם רוצים למצוא פתרון תוכנה אחר, יש שלושה משתנים חשובים שכדאי לכם להביא בחשבון.

תוכנה לניהול עסק- גיבוי

נפח אחסון

 

כל תוכנה מציעה נפח אחסון שונה בחבילות שונות. כאשר אתם מחשבים לכמה אחסון העסק שלכם זקוק, הביאו בחשבון עלייה ממוצעת של כמה עשרות אחוזים בשנה בנפח האחסון לו אתם זקוקים. מומלץ לבחור בנפח הגדול באופן משמעותי ממה שאתם באמת משתמשים כרגע בפועל, ולהשאיר לעצמכם מרווח ביטחון במידה ואכן כמויות המידע יגדלו במהלך השנה הקרובה.

 

מהירות

 

 חלק מפתרונות האחסון מציעים שחזור חלקי ונוח יותר המאפשר לכם לגבות את המידע החל מהשינוי האחרון בקובץ המידע  או על בסיס נקודת זמן מסוימת ובכך חוסך זמן משמעותי של טעינת כל הקבצים בכללותם. לדוגמה, במידה ואתמול בשעה 6 בערב שיניתם חלק מסויים במוצר שלכם אתם יכולים לשחזר את המידע עד לנקודה הזו. חלק מהתוכנות לא מציעות אפשרות זו ובמקרה זה עליכם לטעון את כל הקובץ בכללותו ובכך לאבד לא מעט זמן במקרה של פגיעה או נסיון שחזור של המידע. רצוי מאוד לבדוק נתון זה לפני שאתם בוחרים שירותי גיבוי מידע עסקיים.

 

תקציב

 

כמו כל בחירה בחיים הפרטיים וכמובן העסקיים, גם כאן התקציב משחק תפקיד משמעותי. מומלץ להגדיר מראש מה התקציב שאותו אתם מקציבים עבור נושא התוכנה לעסק ולזכור שמדובר באחד ההיבטים הרגישים ביותר בחיים עסקיים שלכם וביציבות של העסק ולכן אל תחסכו כאן. יש עשרות אם לא מאות תוכנות ושירותים המציעים שירותי גיבוי מידע ולכן הגדרת תקציב מראש יכולה להקל עליכם משמעותית את הבחירה ולהוריד ממכם התלבטויות רבות.

 

לסיכום,

 

בחירה של תוכנת אחסון מידע לעסק הכרחית וחשובה מאוד ליציבות של העסק או החברה שלכם וכמובן שעבור השקט הנפשי שלכם. מומלץ לבחור בפתרון איכותי, מאובטח ואמין שיענה על כל הדרישות האפשריות.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5