תוכנה לניהול עסק - המלצות למערכות שכל עסק צריך

מתלבט האם תוכנה לניהול עסק תוכל להועיל לך ולשרת את מטרת העסק? קח בחשבון את הדבר הבא: תוכנות מודרניות לניהול עסקים נועדו להכניס אוטומציה ויעילות. אלה תוכנות שנועדו ליעל תהליכים, לחסוך זמן ולאפשר לך או לעובדים שלך להקדיש את הזמן היקר לטובת פעולות שמכניסות כסף. בשורות הבאות אספנו כמה המלצות עבור תוכנות שלפחות חלק מהן תוכלנה לשפר, ליעל ולהגדיל את הרווחיות של העסק שלך.

חשבונית ירוקה – מורנינג

מדובר באחת התוכנות הוותיקות בתחומה שמשרתת עסקים מגוונים, מקוונים ולא מקוונים גם יחד. לאחרונה קיבלה תוכנה זו של חשבונית ירוקה מתיחת פנים שכללה תוספות, שדרוגים ושיפור של ממשק המשתמש. מדובר לכאורה על תוכנה להפקת חשבונית ירוקה, אך למעשה היא הפכה עם הזמן לפתרון מקיף יותר, עם שלל פתרונות מובנים נוספים. לדוגמא, היא תומכת בפתרונות של סליקה, מאפשרת לייצר דפי מכירה, הפקת מסמכי עסקאות כמו חשבוניות, קבלות, הצעות מחיר. כמו כן מאפשרת ניהול ומעקב ביצועים באמצעות דוחות, התראות גבייה ועוד. לתוכנה מסלולים למגוון סוגי עסקים, מעצמאיים ועוסקים פטורים ועד לעסקים גדולים.

ניהול חשבונות ועוד - איזיקאונט

תוכנה נוספת לניהול עסקי נקראת איזיקאונט. גם פה מדובר בשירות וותיק למדי, שמכיל פתרונות של ניהול חשבונות, הפקחת מסמכים ירוקים פלוס מערכות לניהול נכסים דיגיטליים. התוכנה מאפשרת לעצמאי או לעסק לסלוק חשבונות, לשלוח מסמכים במייל, לנהל לקוחות. כל זה בשילוב עם פתרונות של ניהול מכירה וממשק עם מערכות ניהול דיגיטליות פופולריות כגון וויקס, שופיפיי ואחרות.

הפתרון לעסקים שאפשר לסמוך עליו – איי-קאונט

עוד פתרון מוביל נוסף, המשמש עסקים קטנים עד גדולים עם פיצ'רים מגוונים של ניהול העסק וגם ניהול חשבונות אונליין. לצד הפקת מסמכי עסקאות, התוכנה כוללת פיצ'רים איכותיים כגון ניהול לקוחות, ניהול מלאי ותנועות מלאי, יומן מקוון ומערכת קביעת פגישות, שעון נוכחות מובנה ועוד. גם מערכת זו תואמת לאתרים ולעסקים שפועלים על וויקס, וורדפרס, חנויות פייפל ועוד.

ניהול פרויקטים באמצעות מאנדי

לעומת התוכנות הקודמות שהצגנו, מאנדי זו מערכת עסקית מסוג אחר. היא נועדה בראש ובראשונה לנהל צוותים ולשפר את התקשורת בין האנשים המעורבים, במהלך פרויקטים עסקיים. היא מסייעת בניהול שלבים, מעקב משימות. תומכת באפשרות של העלאת קבצים כך שיתאימו לעריכה משותפת או לדיונים מרחוק, מאפשרת הוצאת תזכורות והודעות ועוד ועוד. יתרון חשוב של מאנדי טמון בכך שהיא נוחה לשימוש, מתאימה לארגונים גדולים ומרובי משימות ומשפרת את זרימת המידע והידע בארגון.

לניהול תזרים מזומנים בעסק – ביזי בוקס

זו תוכנה שנועדה להפוך את הטיפול בתזרים העסקי לאוטומטי ויעיל. בין היתר, המערכת יודעת להתחבר למערכת פיננסיות ונלוות, על מנת לייצר תמונת מצב מדויקת, אמינה וכאמור, אוטומטית. יודעת לרכז את כלל התשלומים, עסקאות אשראי, תנועות בנק וכדומה, בממשק אחד.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5