הגנת סייבר באמצעות תוכנות ואבטחת מידע

ישראל ידועה בהמצאת תוכנות ובניהול והגנה של אבטחת מידע על מערכות המחשוב. שרתים ומערכות מידע מטופלים ע"י תוכנות המכילות מערכות של אנטי ווירוס, חומת אש וניהול שוטף בעדכוני התוכנה, מניעת פריצות למחשב, תוכנת נגד ריגול ואנטי ספאם. מאמצים אלה הינם בהחלט חשובים להצלחה עסקית ומניעת נזקים גדולים. יש לדעת, כי הסביבה העסקית בה אנו נמצאים, אינה מגנה דיה על הפעילות העסקית שלנו ויש להבין לאילו סיכונים אנו חשופים באמצעות ייעוץ ומידע יעיל של חברות העוסקות בפיתוח תוכנות לאבטחת מידע.

תוכנות שונות אשר יגנו על אבטחת המידע שלכם בעסק

חברות ותאגידים רבים, משתמשים בתוכנות ריגול, כאשר מה שמאפיין אותן הינה היכולת להתריע כי בוצעה פריצה למחשב ולהציג את פרטי הגורם הזר. ישנן תוכנות שהן מתוחכמות יותר. תוכנות שונות, אף מונעות התקנת סוס טרויאני, חוסמות קבוצות "קוקיז"  מה שעשוי למשוך פורצים ולסנן אתרים החוצה, כאשר אלה עשויים להזיק למחשב ולגרום לפריצת אבטחה. על מנת שהמידע העסקי שלכם יהיה מוגן מפני ווירוסים, האקרים וגורמים מזיקים אחרים, מומלץ להתייעץ עם חברות המספקות תוכנות אבטחה איכותיות שיגנו עליכם מנזקים מיותרים.

התאמת הסיכונים לתחום הסייבר

בכדי להתאים את הערכת הסיכונים בתחום הסייבר, קיים הצורך בשינוי של כמה גורמים, כגון ראייה כוללת של ניהול הסיכונים, כאשר ניתן לבחון, את זיהוי חשיפת האיומים וזיהוי של תוקפים שמאיימים על אבטחת המידע שלנו בעסק, בתאגיד או בחברה. באמצעות אבטחת מידע והגנת סייבר יש לזהות באופן כולל ומקיף את הנכסים אשר עשויים להיפגע, רמת היעילות של בקרות סייבר שמונעות חדירה למידע, גילוי וטיפול באירועי סייבר וכן, פיקוח על הבקרות שקיימות כבר במערכת. למעשה, הערכת הסיכונים בנושא הסייבר, מהווה תהליך שונה מהערכת סיכונים ולכן, קיים הצורך בהתאמת הארגון מכל מיני היבטים, על מנת להתמודד נכון ובצורה מדויקת לסיכוני הסייבר.

המלצות לתוכנות ואבטחת מידע - ממי לרכוש?

אנו מודעים לעובדה, כי מידע קיים, נגיש מעצם קיומו. מה שנותר לעשות הוא למצוא את הפתרונות האפקטיביים ביותר, על מנת שנוכל להגן על המידע שלנו וכן, לחשב מה תהיה העלות הכלכלית שתתאים להגנת המידע החשוב לנו. אחת מחברות אבטחת המידע הבולטות, הינה anyware אשר משווקת תוכנות מורשית. החברה עוסקת בפיתוח והתקנת תוכנות הגנה למחשבים מזה 15 שנה, כאשר התוכנות תותאמנה על פי תקציבכם האישי. החברה מספקת קישור ישיר לספק בערוצים מיוחדים אשר יקצרו את זמן ההמתנה ויסייעו לפתרון הבעיות במהירות באמצעות הצוות הבכיר של החברה שהוא מומחה בתחום.  בין הלקוחות  של החברה, נמנים: אלביט, רפאל, אמדוקס, טבע, סיסקו, אסותא, אוניברסיטת בר אילן,  בנק לאומי, משרד הביטחון ועוד רבים אחרים. החברה משווקת מעל ל-10000 מוצרים מובילים ו-300 ספקי תוכנה מובילים בתחומים השונים הכוללים: גרפיקה, פיתוח, עריכה תשתיות, מולטימדיה ועוד.

מספר מדרגים:22 דירוג ממוצע:4.8