אדובי פרמייר ככלי שיווקי

צילום סרטוני וידאו ועריכה שלהם הן מהפעולות היותר פופולריות שאנחנו עושים ביום יום. יש לא מעט תוכנות שנותנות מענה קל ופשוט לעריכה של סרטונים, בשיטת כל אחד יכול. אם אתם מעוניינים לערוך סרטונים ברמה גבוהה ובאופן מקצועי אתם חייבים להכיר את אחת מהתוכנות היותר מוצלחות שקיימות בשוק - אדובי פרמייר פרו (Adobe Premiere Pro) - תוכנה מקצועית לעריכת וידאו שפותחה על ידי חברת אדובי מערכות. התוכנה מסוגלת לקרוא סרטי וידאו במספר רב של פורמטים פופולריים. עורך הווידאו יכול לבטל שזירה, לקטוע קטעים מסרט וידאו, למזג בין קטעי וידאו שונים, להוסיף להם כותרות, טקסטים, אנימציות, לערוך מעברים מונפשים בין קטעי הווידאו הערוכים ולהוסיף להם אפקטים. אבל איך אדובי פרמייר יכול לעזור לכם בשיווק העסק שלכם? על כך בכתבה הבאה.

 

אדובי פרמייר והרשתות החברתיות

הרשתות החברתיות, ובעיקר פייסבוק ואינסטגרם, מאופיינות בהמון תוכן ויזואלי. בעידן שבו לגולשים אין זמן וסבלנות לקרוא טקסטים ארוכים, שימוש בסרטוני וידאו הפך למצרך חובה לכל מי שעוסק בשיווק ופרסום ברשתות חברתיות. כדי למשוך את תשומת לב הגולשים לסרטון פרסומת, קליפ מרגש או אפילו סרטון הסברה רצוי להשקיע בהכנת סרטונים איכותיים. זה לא אומר שחייבים ליצור סרטונים ברמה הוליוודית, אבל שימוש בתוכנת אדובי פרמייר פרו בהחלט עשויה לשדרג משמעותית את רמת הסרטונים שתעלו ברשתות החברתיות ובכך גם להוות כלי שיווקי חשוב ומרכזי.

 

אדובי פרמייר פרו - נעים להכיר

באמצעות אדובי פרמייר פרו תוכלו לערוך סרטים (ברמה של סרט קולנוע!), אך גם ליצור דברים אחרים כמו קליפים מוזיקליים, סרטוני פרסומת, תוכניות טלויזיה, תיעוד אירועים ועוד. אחד היתרונות המרכזיים שלה הוא אפשרויות העריכה הרבות, המאפשרות שליטה בכל פרמטר המרכיב את הסרט. התוכנה מספקת איכות תמונה ורמת ביצועים גבוהה. הסרטים הנוצרים בפרמייר יכולים להיות מוקרנים בכל סוג ובכל גודל של מסך.

 

תהליך העבודה עם אדובי פרמייר כולל איסוף וסידור של חומרי הגלם - כלומר כל התמונות, הסרטונים, האנימציה וכל דבר שעשוי להיכנס לסרט הסופי. בחומרי הגלם אפשר לצפות בקלות באמצעות חלון עם מוניטור שקיים בתוכנה, וכך גם קל יותר לקבל תמונה מלאה של הכל ומתוכה לערוך. ישנו גם ציר זמן, שבעזרתו אפשר לדעת מה משך כל דבר ודבר ולערוך בהתאם לזמנים ומקצבים מסוימים שמתאימים לסרטון. 

 

למה דווקא פרמייר?

יש כמה סיבות טובות לכך שאדובי פרמייר היא תוכנת עריכת הסרטים המובילה בעולם, הנה חלק מהן:

פרמייר היא תוכנת העריכה היחידה שעובדת גם בסביבת עבודה חלונות וגם במק.

פרמייר תומכת בעריכה של מרבית הפורמטים המוכרים וכן בפורמטים מיוחדים כמו 3D ו-VR.

התוכנה מאפשרת טיפול בחומרים ברזולוציות גבוהות במיוחד.

פרמייר פרו כוללת אפשרויות מגוונות גם לטיפול בצליל ושמירתו במגוון דרכים.

היות ופרמייר היא תוכנה של אדובי, היא עובדת בסנכרון מלא עם שאר היישומים של החברה, כמו אפטר אפקט (After Effects) ופוטושופ (Photoshop). 

פרמייר מאפשרת סינכרון קבצים עם התוכנות Final Cut Pro ו- Avid Software. 

יכולותיה משוכללות: ניתן לערוך בה רצפים רבים במקביל, לבצע עריכה מרובת מצלמות (עד 16 זוויות מקבילות), היא כוללת כלים מתקדמים לתיקוני צבע, משחקי מהירות, ניקוי רעשי רקע באודיו, יצירת כתוביות ועוד.

 

לסיכום

יצירת סרטונים איכותיים יכולה להוות כלי שיווקי עוצמתי. מעבר לרעיון, תסריט, הגדרת כוונות וכדומה, כדי להגיע לסרטון ברמה גבוהה מומלץ לעשות שימוש בתוכנת עריכה מקצועית. התוכנה הפופולרית ביותר לעריכת סרטוני וידאו היא אדובי פרמייר, היא כוללת אפשרויות עריכה נרחבות ומתקדמות, היא נוחה לשימוש והתוצרים המתקבלים הם ברמה מקצועית. 

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:5