אודותינו

חברת AnyWare E-Commerce  היא חברה מובילה לשיווק תוכנה. החברה הוקמה בשנת 2004 במטרה לדאוג שחברות ומפתחים יקבלו את מוצרי התוכנה הטובים ביותר שהשוק מציע במחירים הטובים ביותר ובשרות הטוב והמהיר ביותר. כיום אנו משווקים כ 10,000 מוצרים מובילים ממעל 300 ספקי תוכנה שונים, אנו תומכים ב 5000 משתמשים מהארגונים הגדולים במשק בתחום ההי-טק, תקשורת, תעשיה, אקדמיה, משרדי ממשלה ועוד רבים אחרים. כמפיצים רשמיים של ספקי תוכנה רבים, AnyWare E-Commerce מציעה חווית קניה נוחה, תחת קורת גג אחת ומספקת פתרון כולל ללקוחותיה בכל התחומים הטכנולוגים.

המטרה שלנו היא ליצור ולטפח יחסים ארוכי טווח המועילים לשני הצדדים עם הלקוחות והשותפים שלנו, ולכן מדי יום ביומו אנו דואגים ליצור קשר עם ספקי תוכנות חדשים ולהתעדכן במוצרים החמים ביותר על מנת שנוכל לתת לכם, הלקוחות, את המידע הרלוונטי  והמדויק ביותר.

אנו פונים ללקוחות שלנו ומעדכנים אותם בהתפתחויות חדשות בתחום התוכנה, שינוי מדיניות של ספקים על מנת שהשימוש בתוכנה יהיה חוקי, הזדמנויות ומבצעים. כמו כן אנו דואגים לשלוח הודעות על רישיונות שתוקפם עומד לפוג זמן רב לפני המועד על מנת שלמשתמשים ולחברות יהיה מספיק זמן לחדש את הרישיון ובכך אנו יוצרים המשכיות ודואגים שתמיד תהיו מעודכנים.

אנו גאים ביכולת שלנו ובגמישות שלנו להתאים את השירותים אותם אנו מספקים לכל לקוח על פי דרישותיו.

על האנשים

שלום מילגרום - מנכ"ל, בעל תואר ראשון ושני בלוגיסטיקה וכלכלה מטעם אוניברסיטת בר אילן ותואר בתכנות ומערכות מידע ממכללת IBM. לשעבר סמנכ“ל לוגיסטיקה בכלנית הייטק. בעל ניסיון רב ברכש חו"ל, רכש מקומי, איתור מוצרים, טכנולוגיות ונציגויות,

משא ומתן מול ספקים של החברה, בדיקת ובקרת חוזים, שיפור חוזים ותנאי התקשרות קיימים וכן הורדת עלויות התפעול ועלות המכר.

 

בין לקוחותינו

אלביט, רפאל, אמדוקס, טבע ,מלאנוקס, מארוול, סיסקו, אסותא, אונ' בר אילן, משרד הביטחון, בנק לאומי, מוסדות חינוך ועוד רבים אחרים.

 

למה לקוחות קונים אצלנו

 

משווק תוכנה מורשה

אניוור אי קומרס הינה משווקת תוכנות מורשית, מוכר על ידי הספקים ומורשה ליצג את הספק אל מול הלקוח. כל הרישיונות נרכשים ישירות מהיצרן ומועברים ללקוח.

הכל אישי

באניוור אנו מאמינים שתקשורת ישירה ואיכותית היא המפתח להצלחה של כל עסק.

כיוון שמכירה של תוכנה אינה מוצר ייחודי לאניוור וניתן לרכוש רישיונות תוכנה ביותר מכמה דרכים. רכישת תוכנה דרך אניוור אינה רק אספקה של רישיונות. תהליך המכירה מלווה משלב אפיון הדרישה ושליחת הצעת מחיר ועד התקנתו של הרישיון בהצלחה. 

גם לאחר תום המכירה וההתקנה אנו ממשיכים לתמוך בלקוחותינו, במידה וישנה תקלה טכנית, שדרוג גרסה, אובדן של רישיון או התקנה של רישיון בעקבות החלפת מחשב. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל חיי המוצר, דואגים לקבל תשובות מהיצרנים ולפתור את הבעיה בלי שהלקוח יתאמץ ויחפש דרכים לפתור את הבעיה. אנו מספקים שרות מהיר ומקצועי, מבצעים מעקבים אחרי פתרון בעיות ומעדכנים את הלקוח בכל שלב של הפתרון.

עם ניסיון של מעל 15 שנה בשיווק תוכנה לעסקים יש לנו את הקשרים, המידע והניסיון בכדי לענות לכם על שאלות במהרה, לספק הצעות מחיר מותאמות אישית לצרכי הלקוח, לשאול את השאלות הנכונות כדי לוודא שהמוצר אותו אתם מבקשים הוא המוצר הנכון והצעת המחיר שנשלחה אליכם מדויקת ונכונה.

כמו כן אנו מנהלים מאגר של שאלות ותשובות המתבסס על שאלות ובקשות שנשלחו אלינו ואל הספקים במשך שנים, דבר המאפשר לתת לכם תשובות אמינות ומקצועיות בזמן קצר מאוד בלי זמן המתנה, בלי הפרשי שעות ובלי הסכמי שרות מול הספק.

כל פניה של לקוח מנוהלת תחת  SLA – (יום עסקים למוצר בקטלוג)

במידה והצורך שלכם לא ברור או המוצר אותו אתם מחפשים אינו עומד בדרישות התקציב אנו נשמח לתת לכם המלצות למוצרים ופתרונות אלטרנטיביים על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר לארגונכם.

 

יעוץ בנושא רכישה ורישוי תוכנות לעולם העסקי והמקצועי.

לא מעט אנו נתקלים בלקוחות שאינם יודעים איזה מוצר מתאים להם, מה כלכלי יותר ומה פחות, מהן האלטרנטיבות למוצר מסויים. כחלק מהשרות אנו מייעצים ללקוח ומאפשרים לו לקבל מידע רחב יותר על אופי המוצר המתחרים והעלויות הכרוכות ברכישת מוצר מסויים.

 

מחיר נמוך ותנאי תשלום גמישים

כמשווקים מורשים אנו זכאים להנחות והטבות מיצרני התוכנה. את ההנחות אנו חולקים עם הלקוחות שלנו ובכך מאפשרים מחירים תחרותיים לעיתים אף נמוכים יותר ממחירי היצרן עצמו. כמו כן אנו מציעים ללקוחותינו:

  • תנאי תשלום גמישים
  • אפשרויות תשלום מגוונות (צ'ק, כרטיס אשראי, העברה בנקאית)
  • תשלום באמצעות מטבעות שונים 

 

רישוי מקורי ורישום רישיונות

על מנת לוודא כי הרישוי הינו מקורי ובבעלות של הלקוח שלנו כל הרישיונות נרשמים על שם הלקוח הסופי ונשלחים ישירות ללקוח על ידי הספק עצמו עם העתק אלינו.  עקרון זה מאפשר לנו:

  • לאתר ולשחזר רישיון קיים בקלות
  • לשלוח ללקוח תזכורות על מועד חידוש הרישיון
  • סיוע ללקוח איחוד רישיונות וסדר במועדי התפוגה

 

קשר ישיר ליצרן

בזכות הסכמים מיוחדים שיש לנו עם יצרנים, חברות הקונות מאתנו רישיונות נהנות מתמיכה טכנית ומרמת שרות גבוהה ומהירה יותר מזו שהיו מקבלות אילו קנו ישירות מהיצרן.

אנו מספקים קשר ישיר לספק בערוצים מיוחדים המקצרים זמן המתנה ודואגים לפתרון בעיות במהירות מרבית על ידי צוות בכיר של מומחים.

 

פרטי החברה ושעות פעילות

זקוק לעזרה במציאת רישיון התוכנה הנכון? שדרוג או חידוש רישיונות, איתור רישיון קיים, פנה אלינו בדוא"ל או בטלפון ונשמח לעזור.

ימים א'-ה' 08:30-18:00

טלפון: 03-5327320

פקס: 03-5321390

דוא"ל: sales@anyware.co.il

גוש עציון 13 גבעת שמואל 5403013

מס' ספק משרד הביטחון: 11006470

מוקד תמיכה אדובי: 1-809-344-217

מס' דנסגייד:  64-982-6468 

מספר מדרגים:26 דירוג ממוצע:4.8