תוכנה לניהול הדפסה לצמצום עלויות במשרד

רוב העבודה המתנהלת כיום בבתי העסק השונים מבוססת על המחשב, אך השימוש במדפסות עדיין רב ולא ניתן לוותר עליהן במשרדים. מדפסת במשרד היא כלי עבודה חשוב ויעיל, באמצעותה ניתן להדפיס דוחות שונים, מסמכים, חוזים, חשבוניות וקבלות, תלושי שכר, תמונות ועוד. כדי להדפיס באיכות גבוהה את המסמכים השונים הנדרשים לעבודה במשרד יש להשקיע במדפסת איכותית ומתקדמת עם פונקציות חדשניות, אך מעבר למדפסת משוכללת ואיכותית מומלץ לבחור היטב גם תוכנה לניהול הדפסה כדי לייעל את העבודה, לחסוך עלויות, לעקוב אחר ביצועים ועלויות ההדפסה ועוד.

תוכנת Equitrac

תוכנה פופולרית לניהול תהליך ההדפסה במשרד, התוכנה מתאימה למגוון רחב של מדפסות מתוצרת מותגים מובילים כמו HP, שארפ, קנון ו-Konica. התוכנה עוקבת אחר כל עבודות ההדפסה, מנתחת עלויות וביצועים וניתן באמצעותה לשלוח את עבודות ההדפסה למכשיר מסוים. כמו כן, אפשר להפיק דוחות מפורטים כדי לנתח את עבודות ההדפסה במשרד ולמצוא פתרונות יעילים לחיסכון בעלויות ההדפסה ובתחזוקה המדפסות, התוכנה כרוכה בתשלום.

תוכנה להדפסה Uniflow

תוכנה מתקדמת לניהול תהליך ההדפסה במשרד, באמצעות התוכנה המודולרית ניתן לפקח על כל עבודות ההדפסה בבית העסק, להפיק דוחות חודשיים הכוללים פירוט של עבודות ההדפסה לפי מדפסת כדי לבחון יעילות ועלויות, ובעזרת ניתוח נכון של הדוחות ניתן לחסוך עלויות ולנתב את עבודות ההדפסה למדפסות הזולות יותר, להחליט על החלפת מדפסות יקרות לתחזוקה או שהביצועים שלהן פחות טובים ועוד. התוכנה כרוכה בתשלום.

תוכנת Papercut

תוכנה איכותית ומוכרת לניהול עבודות הדפסה במשרד ולמעקב אחר השימוש וביצועי המדפסות. התוכנה כוללת כלים רבים וניתן באמצעותה לקבל דוחות שונים על עבודות ההדפסה וביצועי המדפסות במשרד. התוכנה מתאימה בעיקר לארגונים ולמשרדים בהם מרבים להדפיס, ובאמצעות התוכנה ניתן לחסוך עלויות, לשפר ביצועים, להגדיר מכסת הדפסות לכל מכשיר ויש אפשרות ליצור מנגנון לחיוב גורמים שונים בארגון בגין עבודות ההדפסה שלהם. התוכנה כרוכה בתשלום.

תוכנת PretonSaver

תוכנה מתקדמת ויעילה לחיסכון ניכר בעלויות ההדפסה במשרד, התוכנה מאפשרת ללקוח לקבוע את מדיניות עבודות ההדפסה בארגון, היא מבטיחה חיסכון ניכר ומשמעותי בעלויות ההדפסה במשרד, ניתן לקבוע הרשאות למדפסות המותקנות במשרד, לקבוע רמות חיסכון ועוד. התוכנה כרוכה בתשלום. זו תוכנה ירוקה המאפשרת חיסכון בעלויות ההדפסה עד כ-50% בגלל האפשרות לקבוע הרשאות וסוג הדפסה חסכוני לכל המשתמשים.

תוכנת SecurePrint

תוכנה חדשנית ומתקדמת לניהול הדפסה מבית המותג Brother. התוכנה לניהול ההדפסה של ברדר מאפשרת ללקוח לנטר, לפקח, לשלוט ולנהל את המדפסות ועבודות ההדפסה במשרד. התוכנה כרוכה בתשלום, היא מבטיחה חיסכון בעלויות ההדפסה והתוכנה המתקדמת כוללת פתרונות מתקדמים לאבטחת מידע שמופיע במסמכים.  

יתרונות וחסרונות של תוכנה לניהול הדפסה

בכל משרד יש לפחות מדפסת אחת, ועובדים מדפיסים לא מעט מסמכים במהלך היום. עלויות ההדפסה בארגונים הן משמעותיות, ובעזרת תוכנה מתקדמת ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף, לשפר ביצועים, לייעל את העבודה ולחסוך בעלויות הטונר והדיו. בעזרת התוכנה המתקדמת לניהול ההדפסות במשרד משפרים את אבטחת המידע, מגבירים את המודעות לעלויות ולנזקים של ההדפסה, מצמצמים עבודות הדפסה מיותרות ולמעשה תוך זמן קצר מחזירים את ההשקעה.

לתוכנות בתשלום לניהול ההדפסה יש חיסרון עיקרי והוא עלות התוכנה והצורך ללמוד תוכנה חדשה כדי לשלוט בה ולהפיק ממנה את המיטב.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5