5 תוכנות לניהול עסק ב 2021

כבעל עסק אתה הרי יודע שזה אחד הדברים החשובים לך בחיים. אתה הרי יודע שממש כמו שאומרות מילות השיר "איך שיר נולד", עסק מגיע לעולם בדיוק באותה הצורה. תחילה את עוסק בסיעור מוחות ומעלה רעיונות לעסקים, לאחר שבחרת כיוון, אתה הוגה את העסק, מתכנן, מקים, מטפח, מגדל ורוצה לראות אותו מתבסס ותופס את מקומו בעולם, מצליח ומשגשג. בשביל להביא את העסק שלך לשגשוג והצלחה אתה משקיע בו שעות רבות. שעות אלה לא פעם "מבוזבזות" על עניינים טכניים ניהוליים שאינם קשורים בליבת העסק וקידומו, כמו למשל שמירת קשר עם לקוחות קימים ויצירת קשרים עם לקוחות חדשים.

בין אם אתה בעל עסק קיים או שאתה עדיין בשלב של שקילת רעיונות לעסקים, בימינו, בשנת 2021, קיימים פתרונות טכנולוגיים נוחים, קלים, יעילים וזולים, שמאפשרים לך את השקט להשקיע בפיתוח העסק, מהגייתו, דרך צמיחתו, ועד ביסוסו ומצמצמים את הזמן "המבוזבז" למינימום.

מכשירים אלה זמינים בד"כ בכל מכשיר בעל קישור לאינטרנט, בתוכנות ובאפילקציות ייעודיות. 

חשבונות

ניהול הספרים והחשבונות של העסק הוא אחד מהדברים החשובים בעסק. מדובר בתחום בעסק אשר מצד אחד יש לו חשיבות מכרעת בהפתחות העסק וניהול נכון שלו יכול להזניק את העסק, מצד שני מדובר בתחום אפור, לרוב משעמם (אלא אם אתה רואה חשבון) שגוזל זמן רב ויקר שהיה ניתן להשקיע בתחומים אחרים בניהול העסק. כיום קיימות תוכנות ניהול חשבונות שנותנות מענה לכל הצרכים של העסק, לא משנה גודלו.מדובר בתוכנות אינטואיטיביות, קלות לתפעול הדורשות מינמום התעסקות וזמן. התוכנות והאפליקציות מאפשרות לך לבצע את כל הפעולות החשבונאיות הנדרשות, ממעקב על תשלומים, תאריכים, הגשת דוחות, חובות לספקים, הפקת חשבוניות וקבלות. בנוסף, התוכנות אף מאפשרות לך סריקת חשבוניות וקבלות וקישור אוטומטי וישיר לרואה החשבון שלך. מדובר במכשיר חובה בכל עסק המאפשר סדר וארגון בניהול התחום הפיננסי של העסק, בחסכון של זמן וכסף.

iCount

תוכנה אינטואיטיבית, זולה וקלה לתפעול המאפשרת מעקב ותפעול שוטף של העסק. מעקב אחר ספקים, מלאי, הזמנות, ניהול עובדים, שעון נוכחות, קישרי לקוחות וספקים, פתרון לסליקת אשראי, תזכור לקוחות ועוד.

Mybooks

תוכנה היושבתבענן ונועדה לאפשר את ביצוע כל הפעולות של הנהלת חשבונות מהמחשב או מהנייד. בקלות ניתן מכל מקום לבדוק את המצב וההתנהלות הפיננסית של העסק. לבצע הפקת חשבוניות וקבלות, סליקה, חיובים חוזרים. מציעה הדרכות אונליין לתפעול המערכת.

רווחיות–

גם רווחיות מאפשרת את כל מה שמציעות שתי התוכנות הקודמות, אך בנוסף היא מציעה ניסיון רב והכרות עם ניהול העסקים הדיגיטאלי ובשל כך גם תפוצה רחבה במגזרים רבים. רווחיות גם מציעה התאמה של המערכת לאופי הייחודי של העסק וכן אפשרות לערוך דוחות כספיים.  

 

ניהול לקוחות

אין צורך להכביר מילים בחשיבות ניהול הלקוחות בעסק. הלקוחות הם הלחם והחמאה של העסק. כשלון בתחום זה לרוב אומר כשלון העסק כולו ולכן, בעולם העסקי המהיר והחד של היום, הקשר עם הלקוחות צריך להיות בהתאם. חד, מהיר, ענייני וממצה. לשם כך כל עסק חייב תוכנת CRM ראויה שתאפשר לו לקבל ולנהל לידים, לשמור מידע רב ככל האפשר על הלקוחות, ולנהל את הקשר איתם באופן אופטימאלי.

הכוורת

תוכנה מקיפה ורחבה לניהול העסק לרבות ניהול דקדקני של לידים ולקוחות, ניהול עובדים, הנהלת חשבונות ועוד כלים ופתרונות המאפשרים פתרון כולל בתוכנה אחת לכל צרכי העסק (one stop shop).

Mybusiness

אחותה הגדול של Mybooks (הנכללת בתוכנה) ומהווה פתרון רחב וכולל לניהול כל תחומי העסק לרבות פלטפורמה ליצירת דף נחיתה ואתרי אינטרנט. 

VC

לבסוף, אמנם לא מדובר בתוכנה לניהול העסק שלך אבל כמובן שבימי קורונה לא ניתן לוותר על תוכנות כגוןzoom, Microsoft teamsאו google meet שנועדו לאפשר לך קשר, קרוב ככל הניתן למציאות, עם לקוחות, ספקים, עובדים. כלי חובה בכל עסק, לרוב בתצורת בסיס ללא עלות ופיצ'רים ואפשרויות נוספות בתוספת תשלום.  

 

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5