תוכנות adobe מתאימות ליצירת סרט תדמית

מאז כניסת הטלפונים החכמים אל תוך חיינו, כל אחד ואחת מאיתנו יכול ליצור לעצמו מגוון רחב של סרטוני וידאו קצרים באמצעות אינספור אפליקציות (יישומים) המיועדים לצורך כך. יחד עם זאת, על מנת ליצור לעצמכם סרטוני תדמית מקצועיים ואיכותיים המגשימים את מטרתו העיקרית: תדמית בית העסק, אנו ממליצים לכם לעשות זאת באמצעות תוכנות לעריכת וידאו מקצועיות ובאמצעות אנשי מקצוע מובילים בתחום ואין זה משנה מהי מידת הבקיאות שלכם בכל הנוגע ליצירת סרטוני אווירה כאלו ואחרים דרך כל אותן אפליקציות אשר הורדתם למכשיר הטלפון החכם שלכם.

במידה ואתם עדיין מתעקשים על יצירת סרטוני תדמית בכוחות עצמכם, תוכלו לעשות זאת באמצעות התוכנות המומלצות ביותר ליצירת סרט תדמית של חברת אדובי מערכות, כאשר אחת מתוכנות אדובי המומלצות ביותר עבורכם הינה תוכנת ADOBE SPARK  עליה נרחיב בשורות הבאות.

ADOBE SPARK 

ה- ADOBE SPARK  היא למעשה תוכנה המיועדת ליצירת אלמנטים גרפיים, דפי אינטרנט וסרטוני וידאו בקלות ובמהירות. תוכנה זו מאפשרת בין היתר בחירת תבניות עיצוב שונות מתוך רשימת תבנית קיימת שלתוך כל אחת ואחת מהן ניתן "ליצוק" מלל ותמונות ההופכים לתבנית גרפית מעוצבת ומרשימה. בנוסף, תוכלו להפוך מילים, תמונות וגם סרטוני וידאו קצרים לסרטון דינמי ורציף היכול להציג את הסיפור התדמיתי שלכם בכל דרך בה תבחרו.

ADOBE PREMIERE

תוכנה מקצועית יותר של חברת אדובי מערכות לעריכת וידאו היא ה- ADOBE PREMIERE. תוכנה זו כבר מיועדת לאנשי מקצוע בענף עריכת סרטונים לכל מטרה עסקית כזו או אחרת. באמצעות תוכנה זו ניתן לערוך קבצי וידאו ברמה גבוהה מאוד, לרבות, הפיכת הצילום להילוך איטי, הפיכת הצילום לנגטיב או לצלליות על רקע לבן, חלוקת מסך הצפייה למספר אזורים שונים שבכל אחד מהם ניתן להטמיע אפקטים, מלל וכדומה.

עבודת העריכה באמצעות תוכנות ADOBE PREMIERE מאפשרת עריכה של כל אמצעי צילום קיים, לרבות, מצלמות וידאו דיגיטליות, קבצי DVD ואפילו סרטונים אותם צילמתם בטלפון החכם. אפשרויות עריכה נוספות כוללות בין היתר: תיקון צבע ובהירות של תמונות, הוספת כותרות בעברית, פונקציות לתיקון בעיות קול, שיטת עבודה קלה ומהירה לסידור מחדש של סצנות הסרטון ועוד.

זכרו - הטכנולוגיה קובעת אבל הרעיון יותר!

עד כה לא נמצאה הטכנולוגיה אשר תביא רעיונות תסריט אל תוך תוכנת העריכה השונות והמתקדמות ככל שיהיו ולכן העבודה על הסרטון תדמית שלכם חייבת להתחיל ולהסתיים ברעיון טוב ומבריק שיאפשר לכם להעביר במהלכו את כל המסרים השיווקיים והפרסומיים השונים הרצויים לכם. רעיון טוב הוא הבסיס התומך של כל הטכנולוגיה ואפשרויות העריכה העומדות לרשותכם ולכן אנו ממליצים לכם להיוועץ לצורך כך עם אנשי קריאייטיב ושיווק על מנת להגיע לרעיון המושלם שיהפוך את סרט התדמית שלכם לסרט מכירות מניע לפעולה. 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5