תוכנות מעולות לעיצוב לוגו בחינם

כל בית עסק וכל נותן שירות חולם על לוגו שייצרב בתודעה ויהפוך להיות מותג מהלך עבור העסק. אז נכון שאפשר לקנות את השירות ולהזמין לוגו אצל גרפיקאים או אני מקצוע ולשלם על הדרך סכום גבוה עבור השירות. אך יש גם דרך לעצב לוגו באופן עצמאי כשזה ייעשה כמעט או לגמרי בחינם.

אז אם גם אתם רוצים להתנסות, לבדוק את האפשרויות ואולי להצליח ליצור את הלוגו שלכם באופן עצמאי, אתם מוזמנים להכיר את התוכנות שבעזרתם תוכלו להגיע לעיצוב המדויק על פי רצונכם.

מה תקבלו מהתוכנות החינמיות לעיצוב לוגו?

אז יש תוכנות שהן 100% חינם. בתוכנות הללו מציעים דווקא הרבה מאוד, יותר ממה שאנחנו מצפים בדרך כלל לקבל מתוכנה חינמית.

עם זאת חשוב להבין שיש הגבלות שונות בתוכנות הללו וחשוב לתת עליהם את הדעת לפני שמתחילים בכלל לעשות את העיצוב. זאת כדי למנוע אכזבות בהמשך התהליך.

כך למשל עשוי להיווצר מצב אשר בו הלוגו שיצרתם לא יוכל לבוא על רקע שקוף.

יש תוכנות שלא מאפשרות תבניות נוחות לשימוש ומקשות על כל השימוש בלוגו בהמשך.

יש גם תוכנות אשר אינן מאפשרות עריכה חוזרת על הלוגו שיצרתם וכל עריכה מחייבת עבודה מחודשת. מנגד יש תוכנות ידידותיות יורת שהן כן מאפשרות עריכה חוזרת של הלוגו, הן מציעות תבניות נוחות מאוד לשימוש או שהן גם מציעות הרודה ש הלוגו על רקע שקוף. כך שצריך לאתר את התכונות המתאימות ולבחור בהן בצורה נכונה וחכמה בהתאם לצרכים.

משלמים יותר ומקבלים יותר (?)

אז כאן המקום לשאול, האם כאשר אנחנו נשלם על השירות של עיצוב לוגו, אכן נקבל תוצר יותר טוב.

אז כאן כדאי למנות את ההבדלים שבין תוכנות חינמיות לעיצוב לוגו לבין תוכנות שהן בתשלום. בגדול יש שלושה היבטים אשר עליהם יש לתת את הדעת.

תבניות – כאשר אתם עושים שימוש בתוכנות עריכה אתם למעשה מקבלים עבודה שלך תוכנה העושה שימוש באינטליגנציה מלאכותית. מה שבעצם מספק לכם הרבה מעבר לתבניות. מדובר בעיצובים המותאמים אישית. אלו כמובן הופכים את הלוגו למשהו הרבה יותר ייחודי מכל תבנית מוכנה חינמית.

התאמה אישית של הלוגו – בתוכנות שהן באתרים עם תשלום אתם מקבלים הרבה יותר אפשרויות עריכה לצורך התאמה של הלוגו לצרכים שלכם. זה אומר אפשרויות עריכה מגוונות הכוללות התאמה של הצבע, בחירה של הגופן, סמלים מתאימים ופריסה מותאמת אישית.

זכויות שימוש בלוגו – בתוכנות לרכישה מבטיחים ללקוח כי הלוגו שהוא רכש על כל הזכויות שלו יהיו רק שלו לאחר הרכישה. אם אתם עורכים לוגו בכלים חינמיים זה יהיה הרבה יותר מורכב. יהיה עליכם לתת קרדיט למעצב ולעמוד בשורה של תנאים מגבילים.

לסיכום, אם אתם לא ממש רוצים להשקיע הרבה כסף תוכלו בהחלט ליהנות מלוגו חינמי. ברור שככל שתשקיעו יותר מבחינה כספית – תקבלו יותר.

מספר מדרגים:3 דירוג ממוצע:4.6