שירותים לעסקים והפעם הכל על אשראי חוץ בנקאי לעסקים

בישראל נפתחים המון עסקים בכל שנה והמון עסקים נסגרים. הסיבות לסגירה הן מגוונות אך לרוב הן קשורות בניהול כלכלי (שלא בוצע כמו שצריך עם שימוש בתוכנות המתאימות כמו תוכנות של הנהלת חשבונות או תוכנות להתנהלות כלכלית) או אשראי שלא אפשר המשך התנהלות למרות שהעסק, סביר והיה מתרומם. אחת הדרכים לפתור את נושא האשראי וכאשר הבנק אינו מאשר מסגרת אשראי גבוהה יותר, הוא אשראי חוץ בנקאי. הבה נלמד מעט על אשראי חוץ בנקאי מה הוא, האם מדובר אך ורק על אשראי לעסקים ומה הקשר של חברות ביטוח אשראי לנושא.

אשראי חוץ בנקאי

אשראי חוץ בנקאי הוא מקור מימון נוסף וכזה שיכול לקבוע את המשך התנהלותו של עסק ולהוות לו החבל הצלה לו הוא זקוק על מנת להמשיך להתקיים ואף לגדול ולצמוח. בניגוד מוחלט יחסית לאשראי בנקאי, הדורש ערבויות, חסכונות שעבודים וכדומה, אשראי חוץ בנקאי מאופיין במהירות ופשטות יחסיים והדרישות הן העמדת ביטחונות ומעבר בדיקות אותן הגופים מבצעים ודורשים על מנת להעניק אשראי חוץ בנקאי לאותו מבקש.

האם הבנק שלי יודע?

התשובה הפשוטה לכך היא לא אלא אם אתם בוחרים לספק לו את המידע הזה או שהוא נמצא במקום בו הבנק חשוף אליו. לעיתים, מדובר בדבר טוב כאשר הבנק יודע אך זהו השיקול שלכם האם לאפשר לבנק לדעת זאת או לא. אשראי לעסקים שהוא אשראי חוץ בנקאי, מונפק ע"י גוף אינו בנק ולכן הבנק לא אמור לדעת על קיומו באופן כללי.

חשוב לציין, חברות ביטוח אשראי גם נמצאות בתהליך ויש לא מעט חברות אשראי המעניקות אשראי חוץ בנקאי, בתנאים הנחשבים לטובים יחסית ומכיוון שמדובר בחברת אשראי ולה ביטוח אשראי וכמובן מסגרת כרטיס אשראי חוץ בנקאית, מדובר בגוף חכם לקחת ממנו אשראי חוץ בנקאי או הלוואה חוץ בנקאית – הכל בהתאם לתורך וליכולות העסק.

זהירות

קבלת אשראי נוסף, במיוחד כאשר מדובר בנקודת זמן קריטי בה העסק חייב תזרים על מנת להמשיך להתקיים, עלולה להיות כל כך קוסמת עד שלעיתים, שוכחים לבדוק פרטים חשובים. טרם אתם מקבלים את האשראי וקופצים משמחה, הקפידו לבחון את הגוף החוץ בנקאי המעניק לכם את האשראי והיווכחו כי אכן מדובר בגוף לגיטימי בראש ובראשונה. לאחר מכן, בחנו היטב את תנאי קבלת האשראי ועל מה ולמה אתם מתחייבים בעצם. אם הכל עבר את הבדיקות שלכם ואתם מרגישים שלמים, קחו את האשראי ועשו בו שימוש מושכל ונכון על מנת שלא, להגיע למצב בו אתם זקוקים לאשראי נוסף.

לסיכום, אם אתם בעלי עסק ואתם זקוקים לאותו אשראי לעסקים והבנק אינו מאשר לכם הגדלת מסגרת, יש לכם פתרון טוב ומהיר והוא אשראי חוץ בנקאי. האשראי מונפק ע"י גוף אינו בנק וניתן לקחת אותו מאחת מאותן חברות אשראי אשר להן ביטוח אשראי וכמובן מסגרת כרטיס חוץ בנקאית.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5