פתרונות מחשוב לעסק מצליח

תאר לעצמך מראה מול עיניך, של עמדת עבודה אסתטית, נקייה שהיא בעצם רק מסך מחשב בלבד, ללא קופסאת המחשב הגדולה שלרוב תופסת כל כך הרבה מקום מתוך העמדה.
אם פעם רק יכולנו לחלום על ארגון שנראה לנו כל כך עתידני, היום זה אפשרי, אמיתי וקיים בגדול!

חברת AnyWare E-Commerce היא חברה מובילה לשיווק תוכנה, שמציגה פתרונות מחשוב לעסקים, כשבינם בעיקר פתרונות ענן וגיבוי לעסקים.

בעולם של היום, כשהטכנולוגיה מתקדמת ומשתנה ורק משתפרת ללא הרף, פתרונות ענן לעסקים מעניקות חיסכון משמעותי בהוצאות הכלכליות לעסק, וגם לאדם פרטי, כאשר התחדשות החומרה הינה הוצאה לא קטנה ומשתנה בקצב מהיר להפליא, כחלק מהיתרונות של פתרונות מחשוב לעסקים- החסכון הכספי הפוטנציאלי פה הוא פשוט עצום, כאשר הפתרון הוא כל כך פשוט וכבר אין את הצורך להשתכלל ולהתחדש בלי סוף בציוד שעולה הון, בטח ובטח כשהעסק רוצה להתקדם ולעמוד בסטנדרט גבוה ולא להישאר מאחור לעומת המתחרים שלו, מה שידוע שעלול לפגוע בעסק.

פתרונות ענן לעסק מחליפים את הצורך הבלתי פוסק בתחזוק החומרה הפיזית ועונים על הצרכים הטכנולוגיים של אותם עסקים, ע״י שימוש בתוכנה בלבד.

מקסימום תפוקה במינימום תחזוקה

ביטול הצורך בתחזוקה הבלתי פוסקת של המחשב, בדאגה להתחממות יתר, הצטברות אבק, ניקוי פנימי של החומרה וכדומה. מעכשיו יש לעסק שלכם חוות שרתים בענן מתוחזקת היטב בתנאים אופטימליים של גיבוי, אחסון ובקרה. החיסכון בספייס העבודה הוא אדיר, אתם נפטרים מערימות של ציוד, כמויות של חוטים וכבלים ויחידות חשמל סבוכות, ועוברים לתחנות עבודה רזות ואסתטיות, ועם כל אלו גם פוחת העומס הקוגניטיבי בעיניים, ועולה יעילות העבודה.

 

כחלק מפתרונות מחשוב לעסק, שימוש בחוות שרתים הוא יחסית קל לתפעול וחכם, כאשר הוא מנטרל לחלוטין את האפשרות של עומס על השרת ומאפשר לעבוד על כמות גדולה של יישומים ותוכנות כבדות ומורכבות בקלות.

 

כמו כן, כחלק מהיעילות והחיסכון בחומרת מחשב וציוד מחשוב יקר, שירותי גיבוי וענן גם נותנים גיבוי לכל הקשור למסמכים חשובים ואף סודיים שעליכם לשמור באדיקות, כאשר הענן מחזיק את המידע בו ומגבה כראוי בצורה המאובטחת ביותר את המידע החשוב לכם, וחוסך מכם את הצורך בתחזוק קלסרי מסמכים גדולים ומיותרים עם מליוני דפים וניירות שלא באמת יש בהם צורך, כאשר הכל מאובטח כראוי ושמור בענן, שלא לדבר על האפשרות לחיפוש חכם בתוך הענן ושליפת המידע הנחוץ לכם במהירות האפשרות, במקום התעסקות מייגעת עם ניירות.

לשם כך, כדאי כבר עכשיו להשתמש בשירותי המגרסה המשרדית שלכם, לגרוס את כל המידע והמסמכים ששוכבים שם במשרד ומעלים אבק בתוך הקלסרים הגדולים, ולהעביר ביעילות את כל המידע שעל הנייר- לגיבוי הענן!

בעזרת מגרסה גם תוכלו להיות בטוחים כי אף אחד לא יוכל לגשת בקלות למידע החשוב מאחר והשמדתם אותו, וגם מאחר וכל המידע יהיה מגובה מעתה ונגיש רק בעת הצורך, עבורכם ועבור כל מי שרלוונטי לו, תוך שמירה על המידע בעזרת האבטחה לו העסק שלכם זקוק, כאשר חברת אניוור מודעים לסכנות שבמתקפות סייבר ופריצה למערכות הממוחשבות.

כחלק מפתרונות הגיבוי לעסקים, חברת אניוור מעניקים את ההגנה האופטימלית על כל המידע שבזכרונות המחשבים הן מפני אבד או פריצות והן מפני נזקי חומרה שקרסה, נפלה או התקלקלה.
בתהליך הגיבוי, הנתונים עוברים תהליך של הצפנה ומאוחסנים על גבי שרתים מרוחקים של חוות השרתים המוגדרת, כאשר הגיבוי עצמו מתבצע באופן אוטומטי לפי הגדרתו של העסק או הארגון.
 

לאחר ההבנה כבעל עסק או ארגון, את החשיבות הגדולה שנותנים פתרונות מחשוב לעסק ואת היעילות שבפתרונות הללו, כדאי גם לדעת על החשיבות של השירות שאתם מקבלים, כאשר עם כל ההתקדמות הטכנולוגית תהיה אשר תהיה, לעולם לא יהיה תחליף לגורם האנושי ולהשפעה שלו. לכן כדאי כבר עכשיו להתייעץ ולשוחח ולהיעזר בשירות שמעניקים אניוור שירותי מחשוב, כדי לקבל את השירות המתאים ביותרה לצרכי העסק שלכם.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5