מקימים עסק חדש? הנה תוכנות וכלים שימושיים לבעלי עסקים

ההחלטה על הקמת עסק חדש מאוד מרגשת, וצופנת בחובה המון אפשרויות. עם זאת, היא עשויה להיות כרוכה במאמצים לא קטנים. ישנם יחידי סגולה שמרשים לעצמם לקחת סיכונים, אך רוב העסקים בתחילת דרכם בודקים בקפידה כל החלטה כדי להיות בטוחים שהיא הנכונה ביותר. הבחירה בתוכנות וכלים שימושיים לעסק אינה שונה.

כדי לעזור לכם להתחיל, ריכזנו לכם רשימה של תוכנות וכלים שימושיים בהם מומלץ להשקיע בתחילת הדרך, וכמובן שבהמשך תוכלו לשדרג ולהשתדרג.

רגע לפני, כיצד טכנולוגיה יכולה לעזור לעסק שלכם?

הטכנולוגיה הפכה להיות מרכיב חשוב בכל עסק, חדש כוותיק. בעלי עסקים יכולים לתקשר טוב יותר עם לקוחות ולהרחיב את המודעות למותג בעזרת פתרונות טכנולוגיים כאלו ואחרים, מה גם שהפתרונות הטכנולוגיים הנכונים יכולים להעצים את העשייה שלכם, לייעל את תהליכי העבודה ולשמור על סדר, מה שחיוני, אם אתם מתכננים לגדול ולהתרחב בעתיד. עסקים מבוססים מוצרים יכולים גם להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את תהליכי המכירה שלהם, ובאמת שהשמיים הם הגבול.

טכנולוגיות חובה לעסק חדש

הקמת עסק חדש יכולה להיות ההחלטה הכי גדולה שעשיתם בחייכם. כדי לצלוח את השנים הראשונות ולנסוק, עליכם להשתמש בפתרונות התוכנה הנכונים.

  • תכנת הנהלת חשבונות – הנהלת חשבונות היא נדבך חשוב בכל עסק, ועליכם לבחור בפתרונות תוכנה אשר מיועדים במיוחד לעסקים קטנים. תכנת הנהלת חשבונות תספק לכם כלים אשר יאפשרו לבצע מעקב אחר הביצועים הפיננסיים ותזרים המזומנים.
  • תכנת ניהול זמן – עסקים קטנים צריכים לנהל את הזמן שלהם על הצד הטוב ביותר. יש פתרונות נהדרים אשר מאפשרים לכם על הדרך לעקוב אחר הוצאות, לנטר עובדים, לעקוב אחר קילומטרים ועוד.
  • תכנת שיווק בדוא"ל – תוכנות לשיווק בדוא"ל ניתן להתאים אישית, הן כוללות פילוח מתקדם ועוד תכונות שמייעלות את מערך השיווק ובונות מערכת יחסים עם הלקוחות. בנוסף הן יהיו מעולות גם עבור בעלי העסקים הכי לא מנוסים שיש.
  • תכנת משאבי אנוש ושכר – אם אתם מעסיקים עובדים, בין אם באופן קבוע ובין אם על בסיס שעתי, עליכם להיות ערוכים עם תוכנה מתקדמת שתעזור לכם עם כל נושא השכר ואחריות מס עבור כל סוגי העובדים.
  • תוכנה לניהול קשרי לקוחות – תוכנה אשר כוללת כלים רבי עוצמה לניהול קשר לקוחות, עם מערכות תמיכה, טכנולוגיה מבוססת ענן, כלי אוטומציה שיווקיים מתקדמים ועוד המון יתרונות.

שיקולים לבחירת טכנולוגיה עבור עסק חדש

לפני שתשקיעו בפתרונות טכנולוגיים כלשהם, מומלץ שתעשו עבודת מחקר ושתתייחסו אל הצרכים הייחודיים של העסק שלכם - עכשיו וגם בעתיד. מומלץ לרכוש פתרונות תוכנה תחת קורת גג אחת ולזכות לפתרון מותאם אישית שניתן על ידי מומחים לתחום. בכל מקרה, לא משנה באילו כלים תבחרו, הטכנולוגיה הנכונה תעזור לכם להתחיל את דרככם ברגל ימין.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5