מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט

בשנים האחרונות ניתן למצוא מגוון מערכות מתקדמות להנהלת חשבונות באינטרנט, זהו תחום שצובר תאוצה מהירה בגלל הנוחות והיתרונות הרבים של המערכת. תוכנה מקוונת להנהלת חשבונות מתאימה לפרילנסרים, לבעלי עסקים קטנים, לעוסקים מורשים ולחברות בע"מ, ובמקום לשלם להנהלת חשבונות במיקור חוץ מפיקים את המסמכים החשבונאיים במערכת המקוונת ומאובטחת וזוכים ליתרונות משמעותיים.

מידע כללי על מערכת להנהלת חשבונות באינטרנט

מערכת להנהלת חשבונות באינטרנט מבוססת על טכנולוגיית ענן ומאפשרת לכל בעל עסק להפיק מסמכים חשבונאיים ועסקיים ולנהל את הנהלת החשבונות לבד. המערכת כוללת כלים שונים, החל מהפקת חשבוניות מס וקבלות, דרך מערכת סליקה מתקדמת ועד כלים ניהוליים שונים לשיפור ביצועי העסק ולקיצוץ בהוצאות, המערכת מתממשקת בקלות לכלים אחרים כמו ניהול קשרי לקוחות, סליקת כרטיסי אשראי, מסחר אלקטרוני ועוד.

מהם היתרונות של המערכת להנהלת חשבונות באינטרנט?  

למערכת הנהלת חשבונות באינטרנט יש יתרונות רבים ומשמעותיים כגון:

חיסכון משמעותי בהוצאות העסק (כוח אדם, עלות הנה"ח במיקור חוץ וכו').

ממשקי עבודה נוחים וידידותיים, אין צורך בידע מוקדם או בקורס הנהלת חשבונות.

התוכנה עומדת בכל הדרישות של רשויות המס בישראל.

אפשרות לסליקת כרטיסי אשראי בעלות משתלמת.

גישה נוחה ומהירה למערכת מכל מחשב או מכשיר סלולרי, ובכל זמן.

שליחת מסמכים באמצעות דואר אלקטרוני, אין צורך להדפיס את החשבוניות והקבלות וללכת לדואר כדי לשלוח את המסמכים.

התוכנה מעניקה לעסק תדמית של עסק ירוק הדואג לסביבה.

שיפור במערך הגביה של העסק.

כלים ניהוליים חדשניים לשיפור התוצאות העסקיות ולמעקב אחר ביצועי העסק בזמן אמת.

מהם תפקידיה של מערכת להנהלת חשבונות באינטרנט?

מערכת הנהלת חשבונות באינטרנט מיועדת לכל בעלי העסקים, כולל עוסקים פטורים ועוסקים מורשים. התוכנה המתקדמת מאפשרת לבעל העסק להפיק חשבוניות וקבלות בקליק מהיר, לשלוח את החשבוניות במהירות וישירות לתיבת הדואר האלקטרוני של הלקוח, לעקוב אחר תשלומים והוצאות, לשפר את הגביה מהלקוחות ולבצע חיוב של הלקוח באמצעות כרטיסי אשראי.

למעשה, המערכת מייתרת את הצורך בשירותי הנהלת חשבונות חיצוניים, העסק חוסך הרבה כסף וניצב בחזית הטכנולוגיה, לכן הלקוחות נהנים משירות משופר, ובנוסף העסק זוכה לתדמית של חברה השומרת על הסביבה.

מאפיינים עיקריים של המערכת

התוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט פותחה על ידי וביוזמת משרד רואי חשבון מוביל וידוע בישראל, מתוך הכרות מעמיקה של צרכי המשתמש ובהתאם לכללים שנקבעו על ידי רשות המסים. המערכת כוללת ממשקי עבודה נוחים וידידותיים למשתמש, ומאפשרת להפיק בקלות חשבוניות מס, חשבוניות מס קבלה, חשבוניות עסקה, קבלות ומסמכים נוספים. 

כמו כן, התוכנה כוללת מערכת סליקה מאובטחת והיא זמינה מסביב לשעון מכל מכשיר, כל עוד יש חיבור לאינטרנט.

כיצד המערכת משרתת את העסקים?

התוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט נחשבת לכלי ניהולי חשוב ואיכותי, היא משרתת את כל סוגי העסקים, ובמיוחד עסקים קטנים ובינוניים, וניתן לבצע באמצעותה הנהלת חשבונות חד צידית או דו צידית. התוכנה היא כלי אינטגרלי המתממשק עם תוכנות מתקדמות נוספות לניהול העסק בעידן הדיגיטל, וניתן לממשק את המערכת להנהלת חשבונות עם כלים חדשניים כמו ניהול קשרי לקוחות, דיוור אלקטרוני, סליקה באינטרנט, סחר אלקטרוני ועוד.

התוכנה חוסכת עלויות, מייעלת את העבודה, משפרת את השירות ללקוח ומבטיחה מעקב על ביצועי העסק בזמן אמת, והמשתמשים זוכים לתמיכה טכנית ולסיוע בעת הצורך.

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5