מהי תוכנת אנטי וירוס טובה

בעולם המודרני-טכנולוגי  אנחנו חשופים לאינספור איומים פוטנציאליים ברשת, ולא פעם שומעים על ניסיונות סחיטה מתוחכמים המתבצעים באמצעות וירוסים או תוכנות ריגול החודרות למחשבים פרטיים ומאפשרות להאקרים לדלות מידע יקר ערך, לרגל אחרינו באמצעים מתקדמים ואף לדרוש מאיתנו כספים על מנת "לשחרר" את המחשב מהפורצים שנועלים את המחשב ודורשים תשלום כדמי כופר.

 

אז נכון, מקרה פריצה ובקשת כופר הוא עדיין בגדר נדיר, אבל בעת גלישה באינטרנט אתם חשופים לאיומים שונים ומגוונים וחייבים לספק הגנה הולמת. ללא הגנה הולמת כל המידע, חשבונות , וזכרון רב שצברתם במחשב חשוף לסכנות ואיומים שונים ולכן אתם חייבים לפעול כדי להבטיח את ההגנה הטובה ביותר עבורכם.

 

כדי לצמצמם ככל הניתן את הסיכון התמידי והמובנה שקיים בפעילות ברשת, יש אינספור תוכנות מחשב המספקות הגנה בדרכים שונות.  תוכנות האנטי-וירוס הן הפופולריות והידועות ביותר בקרב הציבור הרחב ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור את תוכנת ההגנה הטובה ביותר עבורכם שתספק לכם ביטחון ושקט נפשי.

 

איך לבחור תוכנת אנטי וירוס טובה?

 

ראשית חשוב להבהיר שההמלצה הטובה ביותר עבורכם תינתן על ידי טכנאי מחשבים מוסמך, השומע את הצרכים הייחודיים שלכם ויידע להתאים את התוכנה המתאימה ביותר לרצונות , צרכים ותקציב שלכם.

 

ככל שתתעמקו בשאלה ותחפשו מידע על חברות שונות המספקות שירותי אנטי-וירוס, תגלו מידע רב מעשרות מקורות שונים שעלול לבלבל אתכם. אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר בכל הבלאגן, ולתת לכם תמונה אמיתית ומדויקת יותר על מנת שההחלטה שלכם תיהיה הטובה ביותר עבורכם.

 

מכיוון שחלק מהתוכנות הן בתשלום וחלק חינמיות, חשוב מאוד להגדיר מראש את הדרישות וצרכי ההגנה השונים שלכם ולהגדיר את התקציב מראש.

 

שימוש במשאבי מערכת

 

נכון, אתם רוצים שהאנטי וירוס שלכם יספק לכם את ההגנה הטובה ביותר ויתן לכם ביטחון ושקט, אבל לא פחות חשוב כאשר בוחרים תוכנת אנטי וירוס הוא לבחור תוכנה שלא תאט את המחשב שלכם. כלל זה נכון לכל התוכנות למחשב . בדקו שדרישות המערכת של ספק האנטי-וירוס שלכם יכולות להתאים למחשב שלכם ולא יעמיסו עליו יותר מידי בצורה שתגרום לו להאטה. רוב תוכנות האנטי-וירוס מאפשרות לכם להשוות בין מפרט המחשב שלכם לדרישות התוכנה שלהם, בדקו זאת באתרים הרשמיים של הספקים השונים.

 

 

 

בדקו את הפיצ'רים וההגנות השונות של כל תוכנה

 

תוכנה טובה תספק לכם מגוון שכבות הגנה, ותכלול מספר נרחב של הגנות על המחשב שלכם. חלק מהחברות מציעות מספר יישומים מתקדמים כמו גיבויים של המחשב, הגנה לכמה מכשירים בו זמנית (טאבלאט, טלפון, מחשב..), מנהל סיסמאות  וסריקות יומיות/שבועיות של המחשב שלכם על מנת לנתר ולפעול נגד איומים פוטנציאליים. אל תהססו להשוות גם את המחירים השונים כמובן, לפעמים תמצאו הבדלים של מאות אחוזים בין החברות השונות והמסלולים שהן מציעות.

 

אצל חלק מן החברות תמצאו יישומי פרימיום, כמו הגנה מניסיונות "פישינג" באמצעים מתקדמים, הגנה לגולשים שנוהגים לקנות באתרי מסחר ברשת, הגנה מיוחדת לאימיילים ומספר יישומיים נוספים ייחודיים לכל חברה וחברה. בדקו מי מבין התוכנות מספקת לכם את מטריית ההגנה הרחבה והמתאימה ביותר עבורכם.

 

המלצות

 

הדרך הטובה ביותר לדעת מי התוכנה המתקדמת והטובה ביותר היא לברר על המלצות מחברים, משפחה או מומחים בנושא. סביר להניח שהם יוכלו לתת לכם מידע שיהיה יותר רלוונטי עבורכם ולא תוכלו למצוא ברשת. שימו לב שאתם גולשים באתרים שונים חלק ניכר מהתגובות נעשה על ידי "בוטים"  ולכן כדאי לקחת אותן בערבון מוגבל. שאלו את המכרים או המומחים לגבי היתרונות אך גם החסרונות שהם חווים וכך תוכלו להבין בצורה טובה יותר איזה תוכנה עליכם לבחור.

 
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5