כל הטיפים לשדרוג המחשב האישי או המחשב בעבודה

מעוניינים לדעת כיצד לשדרג את המחשב הקיים ואת חוויית המשתמש בו? מעוניינים במחשב מהיר יותר, עוצמתי יותר ויציב יותר מבלי לקנות חדש? במאמר זה אנו מספקים את המידע המלא על שדרוג המחשב. מומלץ מאד לקרוא שורות אלה כי הן יוסיפו לחוויית השימוש שלכם המון כלים שכדאי יהיה להיעזר בהם.

תוכנת האנטי-וירוס – מהחשובות בתוכנות המחשב

תמיד תבדקו שהאנטי וירוס שלכם עדכני (Up to date), ואם אתם חווים אכזבות או חשים חוסר בטחון, מבחינים שתיקיית הדואר זבל שלכם עולה על גדותיה ובגדול – מרגישים לא בטוחים, זו לא בושה לעבור חברה. היכנסו לאתר חברת האנטי וירוס שלכם ובטלו את המנוי. עשו זאת אם אתם יודעים לאיזו חברה אתם רוצים לעבור, כמובן על סמך המלצות מטכנאי ה- PC או ה- MAC שלכם או מקולגות שעוסקות בתחום המחשוב שלכם.

אנטי-וירוס עם אינטרנט סקיוריטי – יתרון

אינטרנט סקיוריטי הוא הבטחון שלכם שהגלישה תהיה בטוחה וחפה מפריצות ורוגלות באופן הכי חד שאפשר לבקש.  בעידן של 2022 ישנן הגנות מאד מתקדמות בנושא: VPN להסתרת כתובת ה- IP שלכם, זיהוי ניסיונות חדירה לרשת או למחשב האישי שלכם וסיכולן, שומר-סיסמאות מוצפן ועוד. הכלים הללו יסייעו לכם מאד לא רק לשמור על גלישה בטוחה אלא גם להיות מאורגנים במהלכה, למקרה שתצטרכו סיסמה ששכחתם או במקרים דומים.

שדרגו את חומרת המחשב בהתאם למאווייכם

האם אתם אנשים של משחקי מחשב או שהמחשב משמש יותר למוזיקה וסרטונים? בהתאם לכך, ישנן חומרות מקצועיות שיחדדו את החוויה. חבל שתישארו עם כרטיסי ה- "צמה" שהמחשב מספק כברירת מחדל. קיימים כרטיסי מסך של ATI מסדרת RADEON או NVIDIA שיהפכו כל וידאו או משחק מחשב שלכם לחוויית צפייה קולנועית. בתחום המוזיקה והסאונד, ניתן לרכוש כרטיס קול חיצוני מקצועי מחנות מוזיקה או אולפנים וליהנות מסאונד 32 ביט וקצב דגימה 44.1, 48 או 96 קילוהרץ. כמובן שלצד כרטיס קול כזה מומלץ לרכוש זוג או קבוצת מוניטורים איכותית שיבטאו את הסאונד שאתם מתכוונים להשמיע.

שדרגו את סביבת העבודה במחשב שלכם

שדרוג סביבת העבודה, כלומר רהיטי העבודה, הוא אחת הסוגיות החשובות ביותר ליישום. אם כסא המחשב שלכם כבר לא מה שהיה והבוכנה שוקעת, זהו איתות לרכוש חדש אצל ספק ריהוט משרדי. אם אתם רואים שיש יותר מדי כבלים מפוזרים על השולחן או על הרצפה, מומלץ לשדרג לשולחן עם חור להשחלתם כדי למנוע את הבלגאן. ודאו כי כל פריט ריהוט משרדי שאתם  רוכשים מתאים מבחינה עיצובית לחדר בו אתם שוהים ושאתם נהנים לשבת ולהתנהל עליו מבחינת נוחות. שילוב זה ייצור סביבת עבודה אופטימאלית שתאפשר לכם לעבוד לאורך זמן מול המחשב ולהיות מרוצים מפועלכם. הדבר יבטיח לכם שנים שקטות ללא תקלות לוגיסטיות.

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5