יישומים מעניינים של תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ היא מזמן לא רק תוכנת עריכת תמונות פשוטה, והפכה לכלי חיוני מאוד והכרחי בכל מטלות העיצוב הדיגיטליות השונות. מפרסמים, משרדים, עיתונים, עצמאים וגם חובבנים , כולם משתמשים בפוטושופ. ענקית התוכנה אדובי "Adobe" היא הבעלים והמפתחת של התוכנה, ודואגת להמשיך ולהוסיף פיצ'רים ויישומים מתקדמים שהופכים את פוטושופ לתוכנה פורצת דרך, המאפשרת לכל מעצב עולם בלתי מוגבל של אפשרויות עיצוב מתקדמות וחדשניות.

 

תוכנת פוטושופ פותחה לראשונה בשנת 1987 על ידי האחים קנול , והגרסה הראשונה שיצאה לשיווק מסחרי על ידי אדובי שוחררה בשנת 1990 וכללה יכולות עריכה בסיסיות מאוד. כיום, פוטושופ מציעה אינספור אפשרויות עריכה מתקדמות שמתעדכנות ומשתדרגות כל הזמן:

 

  • יצירת צבעים וגווני רקע מעורבבים
  • חיתוך תמונות מתקדם וחדשני
  • תיקון פגמים איכותיים בתמונה  כמו אבק שהצטבר על העדשה ופוגע באיכות התמונה או עיניים אדומות בצילום
  • הוספת טקסט וכותרות מיוחדות לתמונות
  • פרסום תמונות מהיר ברשתות חברתיות, או שליחה מהירה באימייל
  • מחיקת הרקע ו"גזירת" אובייקטים מהתמונה
  • ארגון חכם וחדשני של התמונות

תוכנת פוטושופ - יישומים מעניינים

מה תוכלו לעצב בעזרת תוכנת פוטושופ?

 

כמו שכבר ציינו, מגוון המשתמשים של פוטושופ רחב מאוד ולכן גם העיצובים השונים שמעצבי הפוטושופ מעצבים שונים ומגוונים מאוד. מעצבים גרפיים הם הלקוחות שעובדים ככל הנראה הכי הרבה עם הפוטושופ ונדרשים לעצב מגוון עיצובים נרחב. עם זאת, כל משתמש בעולם יכול למצוא שימוש חיוני של פוטושופ לחייו הפרטיים והעסקיים.

 

תוכנת פוטושופ - עיצוב תמונות

 

עיצוב תמונות הוא השימוש הראשוני והמקורי של פוטושופ שעל גביו נוספו כל שאר היכולות והיישומים. תוכנת פוטושופ היא הכלי החזק ביותר לעיצוב ושדרוג תמונות ותוכלו לעשות כמעט כל דבר בעזרת תוכנת פוטושופ העוצמתית הזאת בכל הנוגע לעיצוב תמונות. בין אם תרצו לחזק צבעים או לשנות גוונים, להוריד עיניים אדומות הוא לשנות לגמרי את התמונה הישנה ולהפוך אותה לכזאת שנראה שצולמה אתמול. ניתן להגיד בבטחה שנכון להיום, כמעט כל אופצית עריכת תמונות שקיימת תוכלו למצוא בפוטושופ.

 

עיצוב גרפי

 

למרות שאדובי שיחררה כמה תוכנות מחשב שמיועדות לקהל המעצבים הגרפיים, פוטושופ נשארה כלי יעיל ושמיש מאוד עבור הקהל הזה. בעזרת תוכנת פוטושופ המדהימה הזו תוכלו לעצב כרטיסי ביקור, עיצובים לחולצות, לוגו לעסק שלכם, כרטיסי ברכה וכמעט כל שימוש של עיצוב גרפי שעולה לכם לראש.

 

 

עיצוב אתרים באמצעות תוכנת פוטושופ

 

בתכנון ועיצוב אתרים ואפליקציות, השלב המקדים והחשוב ביותר הוא שלב עיצוב ה"מוק-אפ":  Mock-Up, שלב שבו מעצבים מתכננים סקיצה עיצובית לפני תחילת פיתוח האתר ועיצוב שלו. בעזרת תוכנת פוטושופ תוכלו לעצב מוקאפים במהירות וביעילות, לבחון שינויים חשובים בעיצוב ולתכנן בצורה חכמה כל פריט ופריט באתר שלכם לפני שאתם ניגשים לשלב הפיתוח.

 

כל מה שתרצו לעצב

 

היופי בפוטושופ שהשימוש בה הוא כמעט ולא מוגבל והתוכנה נצרכת על ידי כל התעשיות ואנשים שונים לשימושים פחות שכיחים. לדוגמא, גם בתעשיית הסרטים יש שימוש נרחב בפוטושופ לעיצוב דמויות מצוירות, פוליטקאים משתמשים באמצעות תוכנת פוטושופ כדי לעצב תמונות מרשימות יותר של עצמם, מורות בבית הספר נעזרות בפוטושופ כדי לעצב מערכי שיעור מקוריים וליצור לתלמידים חווית למידה מהנה יותר, ותלמידים משתמשים בפוטושופ כדי לעצב עבודות בית ספריות.

 

פוטושופ פותחת לכל משתמש בעולם אפשרות לעצב ללא הגבלה ולפתח את היצרתיות ובמקביל ליצור עיצובים מרשימים שמקדמים עסקים, פרויקטים חינוכיים ויצירות אומנות אישית . תוכנת פוטושופ קלה להבנה ולתפעול, יש מיליוני סרטוני הדרכה בוידאו וקורסים למתחילים ומתקדמים שמלמדים כיצד תוכלו לנצל את התוכנה לטובתכם לכן תהליך למידת השימוש ותפעול התוכנה הוא ידידותי למשתמש הממוצע ואין זה פלא שעבור העיצוב תוכנת פוטושופ הזאת כל כך פופולרית ברחבי העולם.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5