התקנתם תוכנה חדשה? כדאי לכם לגבות אותה בענן!

הרוב הגדול של העסקים קטנים כגדולים משתמשים בתוכנות שונות לעסק שלהם בין אם זאת תוכנה לחישוב וחשבונית כגון פריוריטי או כל תוכנה אחרת שמקלה את החיים וחוסכת בזמן ובכסף לבית העסק אבל איך אנחנו דואגים שהמידע על גבי התוכנה במחשב שלנו לא יימחק או יזלוג למתחרים שלנו מה שיכול לגרום לנזק לפעמים בלתי הפיך לעסק.

כאן נכנס שירות שהוא חובה בעידן שלנו ושמרבית העסקים כבר משתמשים בו השירות המדובר הוא שירות מחשוב ענן.

למה להשתמש בשירות מחשוב ענן?

כאמור המטרה של כל עסק הוא לשמור את המידע שלו קרוב לחזה מבלי לחשוש לאבד אותו או להיות קורבן לסחיטה מהאקרים עבור המידע שלנו, מה שנקרא כופר. כאשר האקרים פורצים למחשב האישי של העסק מצליחים "לדוג" את המידע  ולעשות במידע של העסק כל העולה על רוחם. הם יכולים למכור את המידע למתחרים של העסק ובכך לגרום נזקים כבדים או לבקש כופר עבור המידע מה שבדרך כלל מסתכם בסכום לא מבוטל לעסק. אבל לא פריצה יכולה להיות בעיה למידע שלכם, קרה והמחשב שלכם קרס כאשר המידע מאוחסן בתוכו אפשרות גדולה שלא תוכלו להציל את המידע החשוב הזה ובמידה שתצליחו הדבר כרוך בתשלום רציני על מנת לשחזר את החומר. בקיצור סיפור.

מחשוב ענן יכול לחסוך את כל כאב הראש הזה!

מה יש לשירות מחשוב ענן להציע?

שירותיו הרבים של גיבוי בענן נועדו לפתור את הבעיות שציינו בפתיחת המאמר. שירות ענק מציע פתרון אחסון שאינו נמצא על המחשב האישי של העובדים בעסק אלא על גבי ענן חיצוני מוצפן מה שאומר שהאחסון בעל אבטחה גבוהה מאוד ובכך פותר את בעיית איבוד המידע אבל לא רק! יש לשירותי מחשוב ענן כמה יתרונות בולטים שיעזרו לכם לייעל את התוכנות שלכם.

דוגמאות לניצול השימוש בענן

  • היתרון הראשון והחשוב ביותר הוא כמובן שמירה על המידע – כאשר המידע מאוחסן בשרת חיצוני מרוחק, גם אם יפרצו לכם למחשב כדי לשאוב את המידע שלכם מהתוכנות שלכם, גם אם אחד העובדים החליט חלילה לגנוב מידע או שסתם הלך המחשב כל המידע בטוח בשרת החיצוני וניתן לשחזר אותו בכל רגע נתון ללא אגה.
  • יתרון שני  נגישות למידע -  כאשר המידע מאוחסן על המחשב האישי בעסק, הגישה אל המידע היא כמובן באמצעות הגעה פיזית אל המחשב עליו נמצא החומר שאנחנו צריכים מהתוכנה. מה קורה אם אנחנו צריכים את המידע הזה בשעות הערב המאוחרות כאשר העסק סגור ויש עדכון חשוב שיש לבצע או כל דבר אחר? כאשר המידע נמצא על הענן ניתן לגשת למידע בכל זמן ומכל מקום שיש בו אינטרנט ( כל מקום ) ובפשטות לבצע שינויים או כל דבר אחר במערכת במהירות וביעילות

יש עוד מגוון רחב של שירותים ויתרונות לשירות גיבוי בענן. חברה מקצועית תדע להתאים לכם בדיוק את השירות אותו אתם צריכים. בהצלחה!

תוכנות לעסק

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5