התוכנות המומלצות ביותר לניהול פרוייקטים בדיגיטל

עולם הדיגיטל הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום של כל אדם ובעקבות כך נכנסו אט אט לשגרה הרגילה דרכים חדשות לעבוד ולהתנהל. מכיוון שכאשר מדברים על דיגיטל מתכוונים בעצם למחשבים ולרשת האינטרנט הרי שהמרחב הווירטואלי העצום הזה מאפשר להתנהל בצורה שונה לחלוטין מאשר בחיים הפיזיים ולכן תוכנות לניהול זמן או פרויקטים היו רק עניין של זמן עד שייכנסו לתמונה. מעבר לנוחות שתוכנות אלה מציעות אפשר בעצם לומר שהשימוש בהן היה מחויב המציאות, שכן הן התאימו לצו השעה ולדרך השימוש באינטרנט ממילא. כיום תוכנה מומלצת לניהול פרויקטים תהיה כזאת שאפשר לשתף בה חברים נוספים בצוות או עובדים אחרים, אפשר יהיה לפתוח אותה גם מהמחשב וגם מהטלפון הנייד ואפשר יהיה לסמן בה את התקדמות הפרויקט כך שבכל רגע הסטטוס שלה יהיה מעודכן ופתוח לעיני כל.

אילו תוכנות נחשבות למומלצות כיום?

גם בתחום זה, כמו במגוון רחב של תחומים נוספים, מדובר לא אחת בטרנדים שחולשים בין חברות ומשרדים. כך למשל תוכנת TRELLO נחשבת לפשוטה אך נוחה מאד ואפילו מתאימה לניהול פרויקטים ומשימות של אנשים פרטיים שלא רוצים לפספס שום דבר בהתנהלות היומיומית שלהם. בדומה גם לדוגמאות אחרות של תוכנה מומלצת לניהול פרויקטים אפשר למצוא פלטפורמה חינמית עם אפשרויות מצומצמות יותר ופלטפורמה עסקית רחבה שמתאימה למשתתפים רבים, לקבלת תזכורות או לחיבור ממשקים עם התוכנות או האפליקציות שהעובדים עושים בהן שימוש יומיומי. תוכנה נוספת שלאחרונה זוכה לפופולריות רבה היא MONDAY שאפשר לראות אותה בקרב עובדי היי טק רבים והיא נוחה, אינטואיטיבית ומאד ידידותית למשתמש. כאשר צוותים שלמים של עובדים נמצאים לא אחת במקומות מרוחקים או בסניפים שונים של המשרד הרי שתוכנות לניהול פרויקטים הן עניין חובה ולא מותרות עבור החברה.

איך מכירים תוכנות ניהול פרויקטים?

מי שמצוי בתחום זה יכיר מבחר דוגמאות רחב של תוכנה מומלצת לניהול פרויקטים ויש ביניהן גם כאלה שמתאימות לשימושים ספציפיים או נישתיים. תמיד אפשר להתוודע לקיומה של אפליקציה נוספת דרך עובדים בחברות אחרות או כאלה שיש איתם ממשק כחלק בלתי נפרד מהעבודה המשותפת. עם הזמן כל משרד או חברה מוצאים את התוכנות שהכי נוח ומתאים להם להתנהל איתן וכך העבודה הופכת להרבה יותר נגישה ונוחה. בהרבה מקרים תוכנות אלה מאפשרות עבודה מרחוק כך שאין הכרח להגיע למשרד מסוים לשם העבודה ולכן מתאימה גם לאנשים שנמצאים ברילוקיישן או בנסיעת עבודה ממילא. ברגע שמציגים בפני העובדים את האפשרויות שתוכנות הניהול פותחות בפניהם אין ספק שהם גם לומדים עבודה בצורה שונה מזו שהם רגילים אליה, מה שמקנה להם כישורים חדשים וייחודיים.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5