איך בוחרים סוללה למחשב נייד

זה יכול לקרות לכל אחד, פתאום המחשב יפסיק מעבודתו והוא חייב את החיבור אל החשמל, ייתכן שהמחשב נרכש לפני כמה שנים? אם כן מה שאתם אומרים מוכר ביותר היות וייתכן מאוד כי הסוללה שבקה חיים והגיע הזמן להחליפה. אז איך מחליפים את הסוללה למחשב הנייד שלכם? בכדי שלא תעשו את הבחירות שלכם בצורה שגויה הנה כמה דברים המאוגדים במדריך שיסייע לכם לעשות את זה קל ונכון.

איפה בוחרים סוללה למחשב? דברים שחשוב לדעת

כאשר קיים צורך לבחור סוללה למחשב נייד, צריך לעצור ולחשב את המסלול מחדש. מיותר לציין כי בחירת סוללה מתאימה לא פחות קריטית מבחירת המחשב עצמו שאחרת אם תבחרו לא נכון  המחשב הנייד יופעל רק על ידי חיבור לתקע חשמלי. אז מה ההצעה הרווחת? יש סוללות מקוריות ויש חילופיות המיוצרות בחברות מקוריות ובחברות חילופיות ובמעמד זה יש לוודא כי החנות שבחרתם עובדת עם מגוון ומלאי גדול ואיכותי של סוללות מכל סוג ודגם שיידרש. כמו כן חשוב לבחור חנויות שיודעות לספק לצד רכישה זו גם אחריות של שנה לכל היותר. 

איך יודעים שזה מתאים? סוללה למחשב

בחירת סוללה למחשב נייד לא חייבת להיות מסובכת או מורכבת יתר על המידה ולכן כבר במעמד הרכישה יש לחפש את ההתאמה בין הסוללה למחשב על ידי זיהוי דגם המחשב.  על ידי הקשה פשוטה על תיבת החיפוש למעלה או פשוט להסתכל על אחורי הסוללה הקיימת. מבולבלים או חוששים מרכישה מוטעית? אם ביצעתם את כל הניסיונות ולא מצאתם את דגם הסוללה תמיד תוכלו להתקשר לאיש שירות מחשבים או החנות בה רכשתם את המחשב- שם לבטח יוכלו להדריך אתכם היכן למצוא את המידע המבוקש.

מה עדיף סוללה מקורית או חליפית?

למען הסר ספק סוללה מקורית המיוצרת על ידי יצרן המחשב תעניק לכם לא מעט יתרונות לרבות הארכת חיי הסוללה וזמן עבודה ממושך יותר. כמו כן תעניק הסוללה אמינות רבה ובעיקר תגיע עם תקופת אחריות ארוכה יותר ביחס לסוללה החילופית. אם בכל זאת תתהו לגבי החסרונות  כאן החיסרון היחידי שתתקלו בו יהיה קשור במחיר היקר. ביחס לסוללה המקורית סוללה חילופית תעלה לכם יותר זול, תוכלו לעבוד איתה ללא חשש והחדשות הפחות שהיא תספק חיי מדף קצרים יותר. רכישה של סוללה מקורית או חילופית מחייבות שימוש מושכל שבא לידי ביטוי בהטענה שכולה. השימוש השכול בהטענה חשוב מאוד היות ואם לא תנתקו אותו באין שימוש אתם עלולים לקצר את חיי הסוללה. כמו כן רצוי מאוד לתת לסוללה לפרוק את עצמה מדי פעם דבר שיאריך את חייה.  בסיכומו של דבר הטענה ממושכת או ארוכה משי של הסוללה עלולה לא רק לזרז את הבלאי אלא גם לקצר את חייה של הסוללה באופן משמעותי.  

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5