איזה תוכנות תצטרכו למחשב הנייד החדש שלכם?

השימוש במחשב נייד הפך בתקופה האחרונה לפופולארי במיוחד, הן עבור שימוש משרדי והן עבור שימושים נפוצים ובסיסיים כמו גלישה באינטרנט וקריאת מיילים. לאחר שהצלחתם להחליט מהו הדגם המתאים לכם ביותר ורכשתם את המחשב הנייד החדש, ניתן לעבור לשלב החשוב הבא – התקנת התוכנות החיוניות

 

רכשתם מחשב נייד חדש? מזל טוב!

השימוש של מחשב נייד, הן לשימוש משרדי והן לשימוש ביתי – פרטי, היה תמיד נפוץ, בעיקר בשל יכולת הניידות, הקומפקטיות הרבה, ייתור הצורך בכבלים וחיבורים למיניהם בין אביזרי המחשב השונים ולא פחות חשוב מכך, שימוש פונקציונאלי שאינו נופל ביכולותיו מהמחשב השולחני המסורתי.

לאחר שבצעתם אין ספור בדיקות והשוואת בין הדגמים השונים ובחנתם את המפרט הטכני של המחשב הנייד המיועד, כך שיתאים לצרכים שלכם, רכשתם בשעה טובה את המחשב ואתם כמובן מעוניינים להתחיל לעבוד וליהנות ממנו, אך כדי שאכן תוכלו ליהנות ולמצות את מלוא הפוטנציאל של המחשב הנייד החדש שלכם, כדאי שתכירו כמה תוכנות למחשב שכדאי שיהיו לכם.

 

אופיס

אחת התוכנות הבסיסיות הנמצאת כמעט בכל מחשב היא תוכנת אופיס, הכוללת תוכנות משרדיות רבות, בהן ניתן להשתמש גם בחיי היום – יום, ביניהן:

  • וורד – תוכנה המאפשרת עיבוד עריכה ויצירה בעיקר של מסמכים רבי מלל.
  • פאוור – פוינט – תוכנה המאפשרת לערוך וליצור מצגות, שימוש הזוכה לפופולאריות רבה בעיקר בקרב מרצים, סטודנטים ואנשי עסקים הנדרשים מידי פעם להעביר מצגות אודות העסק והמוצרים שלהם.
  • אקסל – תוכנה המשמשת בעיקר לחישוב נוסחאות וערכים מתמטיים, שימוש הנפוץ בעיקר בעבודות משרדיות.

 

תוכנת אנטי וירוס

כדי להגן על המחשב נייד שלכם ולאפשר שימוש יעיל ובטוח, מומלץ להתקין תוכנת אנטי וירוס, אשר שמה לא מותיר ספקות רבים באשר לתפקידה החשוב בהגנה על המחשב שלנו מפני וירוסים ותוכנות זדוניות שונות.

החשיבות של התקנת תוכנת אנטי וירוס איכותית נובעת בעיקר בשל העובדה כי אנחנו עושים מגוון שימושים ברחבי האינטרנט – מכניסים פרטים אישיים כמו תעודת זהות וכתובת מגורים ואף מבצעים רכישות שונות תוך הזנת פרטי כרטיס אשראי ובאמצעות תוכנת אנטי וירוס איכותית נוכל להגן על הפרטים הללו מפני האקרים וגורמים זדוניים נוספים ואף למנוע מצב של מחיקת קבצים חשובים על ידי וירוסים שונים המופצים ברחבי הרשת.

 

דפדפן אינטרנט

כאמור, אחד השימושים הנפוצים שישנו לכל מחשב הנייד, הוא הצורך בגלישה באינטרנט, לצורך קריאת מיילים, ביקור ברשתות החברתיות ועוד וכדי שנוכל לגלוש באינטרנט וליהנות מחוויית גלישה נוחה ומהנה, מומלץ שיהיה לנו דפדפן טוב ותוספות פלאש, שיאפשרו לנו גם לראות סרטונים ברשת.

 

גיבוי וסנכרון קבצים

המחשב החדש שלנו אמנם נקי כרגע מקבצים, אך עם הזמן הוא יתמלא בתמונות, מסמכים, סרטונים ועוד קבצים חשובים. באמצעות תוכנת גיבוי וסנכרון קבצים, תוכלו להבטיח כי שום תקלת חומרה/תוכנה או וירוסים למיניהם, לא יפתיעו אתכם ויגרמו למחיקת הקבצים החשובים שלכם.

 

 

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5